Pružiny Eibach Pro-Kit Octavia 1 Combi?

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
pauliesuchotq
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.02.2018 21:04
Zdieľať na Facebook

Pružiny Eibach Pro-Kit Octavia 1 Combi?

Príspevok od používateľa pauliesuchotq »

Zdravím, chcel by som si znížit octaviu. Rozmýšlam nad pružinami Eibach -3cm, ale vôbec neviem ako to bude s nimi vyzerať. Tak by ma zaujímalo, či ich tu náhodou už niekto nemá na octavii a neposlal by mi fotky, že ako to vyzerá.
Rozmýšlal som aj nad väčším znížením, ale to by som už musel kupovať komplet celý podvozok a to neviem, či chcem toľko peňazí do toho dávať, plus sa bojím, že by som už veľmi chytal spodok.
Pre ľudí, čo hneď radi rýpu a nadávajú, nie nechcem to kvôli športovému pocitu z jazdy a áno viem, že budem musieť dávať väčší pozor, aby som nechytal spodok a pod.
Len mi príde, že 1 Octavia je dosť vysoko a nevyzerá to veľmi dobre.

Za fotky alebo rady ďakujem.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Nechcem rýpať :-\ ale znižovať auto kvoli tomu, že to zle vyzerá je .... :::

Skor by som rozmýšĺal, ako ZVÝŠIŤ zadok auta o 3-4 cm a tým pádom auto hneď začne vyzerať LEPŠIE,
lebo bude akoby nachýlené do predu... o.) :42f7:

Netaram hluposti, kedysi dávno som toto riešil z Esperom... :189:
pauliesuchotq
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.02.2018 21:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pauliesuchotq »

Chápem, že to nie je najrozumnejšie. Ale zas videl som už kopu ľudí behať na autách s nižším podvozkom a zvládajú to.
Keby to bolo na tom ako by som to auto chcel, tak mi ostane 0.5-1cm medzera medzi blatníkom a kolesom. Ale keďže rozmýšlam nad tým, že na vzduch nemám a s takým nízkym pevným podvozkom by som mal problémy, tak volím len 3cm dole.
Preto ma zaujíma, že ako by to vôbec vyzeralo a či sa oplatí dávať peniaze do toho, pretože, ak to nespraví zmenu, tak mi to príde zbytočné.
pauliesuchotq
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 15.02.2018 21:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pauliesuchotq »

Poslal som mail v SS.
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 69 neregistrovaných