Rada na diesel servis Žilinský kraj

sekcia na poukázanie problémov s dízlovými autami. čerpadlá, vstreky, dvojhmoty atd..návody a vysvetlenia

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Rada na diesel servis Žilinský kraj

Príspevok od používateľa Robo278 »

Dobrý deň

na motore peugeot / citroen 1,9D - ale ten novší model kde je už aj váha vzduchu a nejaký snímač na jednej tryske by som potreboval:

- zmerať tlaky motora cez trysky
- ak už budú trysky vonku skontrolovať kužel a otvárací tlak a prípadne ich nastaviť/opraviť
- ak by to nebolo v poriadku tak asi výmenu tesnenia pod hlavou a ak tá hlava už bude dole tak spraviť to čo sa s hlavou robieva - ventily?

Prosím odporúčte servis žilinský kraj kde to vedia spraviť všetko a nezoderú z kože a už to niekedy robili. Najlepšie od Čadce po Žilinu.

PS: čo motor robí:
- je lenivý, áno poznám tie motory, už mám taký tretí, aj keď predtým som mal ten predošlý model kde nebola váha vzduchu atď.
- viac sa hreje v porovnaní s iným v inom aute. skoro každú chvíľu sa zapína ventilátor na chladiči
- inak olej sa mi zdá že neuniká, taktiež pod víčkom nie je žiadna emulzia, ale voda v chaldiči nie je nejak extra číra a nejakú mastnotu tam vidím.

Ďakujem
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ludia prosím vás nahlasujte týchto reklamných sráčov nech to Atlas maže a blokuje. Kvoli sprostej rklame som zrušil televízor, tak aspoň sem ju nepustime. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Robo278
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 29.10.2008 13:21
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Robo278 »

Ja som sa normálne pýtal na servis, aj tak nikto neodpovedal a úprime neviem kde uvedené vedia spraviť poctivo za rozumné peniaze.
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Príspevok nadomnou bol vymazaný nakomplet.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Bežné poruchy dieselových áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný