Skoda Superb II - autorádio , bluetooth

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mattkoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.09.2015 20:25
Zdieľať na Facebook

Skoda Superb II - autorádio , bluetooth

Príspevok od používateľa mattkoo »

Dobrý deň,

chcel by som poprosiť o radu ohľadne riešenia Bluetooth v Superb 2. Mám autorádio Bolero a pravdepodobne zastaranú BT jednotku, takže mi telefón nechce spárovať. So starým to išlo, ale po pripojení bol telefón neaktívny, offline, vždy bolo treba zadať kód a tomu by som sa chcel vyhnúť. Neviem či sa oplatí riešiť novšiu BT jednotku alebo komplet nové rádio, najlepšie originál Škoda, poprípade kvalitnejší 2din,aby malo dobrý signál na rádio (napíšte typ). Ide mi o to, aby telefón spárovalo hneď po štarte bez zadávania kódu. Ak by niekto mal s tým skúsenosť alebo mi vedel poradiť ako to najlepšie vyriešiť nech napíše. Ďakujem za pomoc.
kepo27
Príspevky: 9
Dátum registrácie: 11.12.2014 15:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kepo27 »

Skus iny telefon , mne napr. nesiel pripojit sony Z2 a ked som skusil samsung s8 tak uplne v pohode.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Treba sa zamerat ako prve pred vymenou radii a telefonov ci v konkretnom radiu pre tieto funkcie je aktualny posledny softver, ktory moze riesit podobne problemy popripade pridat na list zariadeni nove telefony a podobne. Maju na to aj update portal.
mattkoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.09.2015 20:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattkoo »

Skusali sme viacero telefonov, nekomunikovalo ani s Androidom ani OIS, pisalo MT je nekompatibilny, jediny ktory isiel bola stara NOKIA, po pripojeni ziadalo PIN kod, telefon zostal bez signalu, prenieslo sa to do radia. Takto to nechcem riesti, pokial by to malo zostat takto aj po kupe novej jednotky, racej by som zvolil kupu noveho radia, potreboval by som vediet ci vie niekto s tymto poradit zo skusenosti.
mattkoo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 28.09.2015 20:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mattkoo »

Cislo BT jednotky:
3c8 035 730
an-dy88
Príspevky: 34
Dátum registrácie: 09.06.2017 15:51
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa an-dy88 »

riešil kamoš, on kúpil nové rádio a potom to išlo, ale viem že to nejako kupoval aj podľa tej BT jednotky, skúsim sa ho opýtať ako to vlastne riešil presne, viem, že kupoval nové, tiež mu nespárovalo žiadny tel.
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: uwa0914278473 a 26 neregistrovaných