Auto do 20000-Max 25000

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

U teba by aj papagaj spachal samovrazdu :)
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

...oco tak nechapes a zacal si pisat uplne o inom
cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Jeho dedo asi veľmi necestoval autom v 35+ horúčavach, že?

BTW, a čo tvoj dedo? Predpokladám, že polia obrábal ručne príp. koňom a ty používaš traktorček. Bol preto tvoj dedo horší človek?
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Cico a aj ostatní - normálne je NECESTOVAŤ. Ak by nás chcela príroda stvoriť na cestovanie tak nám dá krídla.
Môj dedo bol stolár a robil len svoju záhradu , ja som svoje role daroval. Neobrábam pôdu ale čistím pôdu ktorú neobrábajú iní. To čo potrebujeme so ženou to si dopestujem na pár ároch aj s motykou.
Práve nedávno mi môj lekár povedal "všetky automobilky by som hnal až za oceán, všetci tí ktorí ich sem pustili by mali skončiť ako tí zodratí ludia čo končia u mňa v ambulancii". :300f:
Chabreme sa za tým aby sme mali stále viac vecí ktoré nepotrebujem a nakoniec aj tak skončia na smetisku. lol
Chlapec sa pýtal čo je "dobrý motor" tak som napísal čo ja považujem za dobrý motor.
Nedávno sa tu niekto pýtal na Passat 3 a 4 generácie - ano to sú dobré motory , rovnako ako všetky francúzske hladké diesle z 90tych rokov. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: avelmak, bosston, cicmanec842, mhlavaty a 20 neregistrovaných