Zapis obcana SR do ceskeho technicaku

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nemajú z tým problém,dodnes mám odložený český TP kde som ja aj z SVK adresou,česi sú kúsok iný svet.
tico@orangemail.sk
Príspevky: 25
Dátum registrácie: 16.06.2008 10:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tico@orangemail.sk »

no neviem ako to je s drzitelom ale ako vlastnika ta na len na Slovensky doklad nezapisu. Bol som sa informovat cca tak 3 tyzdne dozadu. Je potrebny doklad z cudzineckej policie o pobyte a tam je tiez niekolko podmienok pre vydanie. A vtedy mozes mat ako slovak auto registrovane na cz znackach.
Iste ti to bez problemov povedia na MU, kde registruju auta. Vysvetlene vsetko, v klude a s usmevom. Neporovnatelny pristup s porovnanim s tym, co predvadzaju pri prepise auta u nas. Ale ano, je to len subjektivny nazor.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Treba zisťovať aktuálny stav teraz,ja popisujem čo bolo pred nejakým tým rokom.V Česku v tej dobe a asi dodnes existuje čistopit TP,tj máš auto s TP kde niet v TP nikoho -čistopis.Toto bo môj prípad a týkalo sa Prahy...celé to prebehlo akože -no problém,proste ako v inom svete,za pár minút som šlapal z autom domov.Potom sa človek nesmie čudovať že na západe ho oslovia - hej ukrajna namiesto hej ty,to iba pele si myslí že sa aj postraté za vyhlasovať za čisté,oni nás dobre majú prečítaných
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: db69, fzubaty, minac a 57 neregistrovaných