Víťazné ťaženie automatiky

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

hjundai napísal: môžeš napísať od ktorého obdobia toto vedia k vymieraniu - či už od pazúrika alebo neskoršieho obdobia.
Ja kosím doma kosou, ale pílu mám aj benzínovú, krovinorezy považujem za blud rovnako benzínové kosačky ale ich majiteľov nepokladám za idiotov.
Obdobie napíšem celkom presne 20 storočie. A ani ja nepokladám nikoho za idota - Lenivý človek nemusí byť idot. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

hjundai napísal: - rôzne ale v tej kolone stoja aj plné autobusy tak premýšľam kam to mieriš... bohužiaľ keď z dediny ide jeden spoj ráno o 05.00 a ďalší pred obedom neviem to v škole decku vybaviť aby sa prispôsobili tomuto rozpisu hromadnej dopravy. Ale iste poradíš ako na to...
Množstvo autobusov sa zredukovalo práve pre autá ktoré im zobrali cestujúcich. Kolko aut jazdilo po dedine v 50tych rokoch? A kolko autobusov (aj s vlečkami)
Ak by si mal aspoň tri deti a všetci tvoji susedia tiež po tri - tak vaše deti nemusia nikam chodiť a školu by mali v dedine , hneď vedla kostola.
lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

jalabert napísal:Kúpu PC a pripojenie k internetu by som podmienil naučením programovania v C++. :3020:
Okamžite ťa menujem predsedom vlády a prezidentom súčasne.
Vieš kolko kukurice sa dá okopať za ten čas čo ludia sedia pred počítačmi. :300f: :300f:
Toto je najlepšia myšlienka za posledné roky čo som tu čítal. Ak to zavedieme do praxe ta 1000 ludí bude mať počítače a ten zvyšok bude robiť deti :300f: Hurá, takto sa dá zachrániť slovenský národ. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

jalabert
Nová tvár - Trabanto (1)
Založený: 06 august 2009
Príspevky: 252
Nabehané: 5 hod 34 min


oco13
Legenda - Ford T (726)
Založený: 14 december 2008
Príspevky: 6529
Nabehané: 3 mes 21 dní 18 hod
Bydlisko: okr.nové zámky


oco sak ty si hotovy zavislak na nete a novych technologiach, vies kolko uzitocnejsieho si mohol urobit za ten cas 3 mesiace a 21 dni stravenych pri pocitaci?

este povinne smajliky
lol lol :40bd: :40bd: :4090: :4090:
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Veru mohol, a preto prosím boha o odpustenie a každý večer si spytujem svedomie. :4012: Hlavne som mohol mať aj o 10 detí viac, ale ani to by Europu nezachránilo. lol A tak sa musíme s dôverou spoliehať na pomoc našich moslimských bratov. U nich má žena priemerne 8 žijúcich detí. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

sranda je že ja ako guleválač na dôchodku toľko času nemám a ty ťažko pracujúci robotník vo fabrike ešte k tomu jazdiaci státisice kilometrov a hospodár na veľkých pozemkoch si ten čas nájdeš lol .

Matiek s +8 deťmi je u nás dosť :d :D
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

To je dôkaz ,že dokážem vykonávať niekolko vecí súčasne lol (skoro ako ženy)
No a matiek s 8+ deťmi je strašne málo ja poznám v celom širokom okolí len jednu. Ale stačilo by aj tri deti v každej rodine. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

to mhlavaty :

Ak by som musel byvať v Rovinke , tak jazdim do tej vysnívanej BA na bicykli, alebo na mopede , alebo poza humná cez pole džipom... lol

Nebudte ako Linda Drevienková , ktorej životný cieľ bol presťahovať sa do BA ... :40bd: :40bd:

Ja som v tej vysnívanej BA byval cca 1 rok a STAČILO... :zg282:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Ano samozrejme,na jednom konci vyberieš z ruksaku malú do škôlku,a na druhom chalana do školy.Ani len si neuprdneš bez auta ak máš postíhať denné povinnosti.Domov ich vyzdvihneš,jeden o chvílu na plávanie,druhá na gynmastiku,potom nákup,a znova pre deti.Ja by hentú garnitúru chrapúňov čo sem doviedli krajinu zavesil za gule do prievanu
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Tato tema je uz davno mimo, tak uz to je jedno.

DSG je dobra prevodovka, zvlast na dnesne pomery. Nebrat len verzie so suchymi spojkami a nie je problem. A ako plati vseobecne pri novych autach, treba si uvedomit kolko tie auta stali nove, aku techniku v sebe nesu a ze od toho sa odvija aj cena a potreby servisu, hlavne ked tie auta zacnu trpiet na starobu a vo vlastnictve, vdaka ich nizkej zostatkovej cene ich bude mat niekto, kto ani nahodou nebol cielova skupina predajcov.

Mhlavaty, plne suhlasim aj s prvou castou aj s druhou castou, avsak tieto moc nesuvisia. Ty davas tych ludi z prvej casti do postavenia nevinnych. Prave vdaka ich naivnemu uvazovaniu su v situacii v akej su a mozu za to, ze tak hufne vyrastaju satelity bez adekvatneho napojenia na BA, dokonca vo velkej miere bez zeleznice. S vidinou vikendovej grilovacky 2x do roka na svojom kusku 4 m2 pozemku obohnanom 2m betonovym murom si podpisu takyto rozsudok a cez tyzden nariekaju na nespravnom hrobe. Oni dali peniaze developerovi v hodnote byvania na BA sidlisku, kde maju mladi v podstate vsetko co potrebuju. Developer tie peniaze spravne pouzije na pochybne cachre s uzemnymi planmi, orna poda sa stava stavebnym pozemkom, vsetci su spokojni pokial sa kupca nenastahuje a neostane komfrontovany s realitou straty min. 1,5h do dna.
Chcu mat sukromie a idu byvat do 2oj-Xdomov, kde na rozdiel od ako tak anonymity susedstva musia zrazu vychadzat s tymi par susedmi, od ktorych bude v ich buducnosti zavisiet kvalita ich byvania. Ked sa raz zrealizuje v BA parkovacia politika, tak jednoducho budu musiet tie svoje auta nechat na okraji a dufat, ze peniaze z jej realizacie pojde do alternativnych sposobov dopravy a tie deti budu musiet roznasat takym sposobom, ale toto sa tyka aj BA obyvatelov. A kolko percent takych z BA satelitov s detmi dochadza do BA? Minimalny a predsa sa seru po tej jednej ceste s obsadenostou jeden clovek v aute.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

rozdam body v tomto kole, laco 0, milan 100, tono 100, autolaik 100, oco ofsaid, lobdu nehaj superovi lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

tonoaaa...ja tú oblast Rovinka - Dunajská Lužná sledujem vždy z odstupom nejakého mesiaca.Nové a nové ulice,ešte pred rokom som tam púšťal z vnukom šarkana,bolo to pole.Nachytnané sú už komunikácie,črtajú sa parcely,prípojky ing.sietí,minipozemky a cesty tak cca na 1 1/2 os.auta.Lebo čo ide na cestu sa zrejme nedá predať ako pozemok.Ja v tom vidím že sa práve zarobilo na budúci problém v doprave po tomto budúcom sídlisku.Je to strašný pohľad,lepšie vyzerali bývalé železničiarske kolónie za prvého štátu.Celé to betonové mesto je des a hrôza.Deti v permanentnom nebezpečenstve,na ulicu to nesmie.Cena tých ubytovní pritom je priamo šialená,hoci navonok to vyzerá na pohodu,pred barákmi autá ktoré nenaznačujú chudobu ani z dialky
tonoaaa
Príspevky: 674
Dátum registrácie: 19.01.2009 19:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tonoaaa »

Mhlavaty, na Slovensku auto neodzrkadluje skutocne bohatstvo majitela. Nizsiu strednu triedu aut vlastnia leasingovky a dotycni je vacsinou obchodak, ine su povacsine s nakladmi rovnajucimi sa nakladov na byvanie a aby pozerstvo bolo dokonane a dokonale, tak nesmu chybat na titulnej foto fcb profilu.
To, ze dalsie ulice vyrastaju to som opomenul. Ano dalsie stazovanie sa je, ze z pola budu dalsie stvrte. To zjavne tych hlupakov baziacich po "prestiznom" byvani ennapadne, ked idu za realitakom na prve stretko do ich buduceho domova. Opakujem, kym to blazni kupovaf budu, tak to nic nezastavi. Jedine niekto kto pojde hlavou proti muru a zatlaci na nutnost infrastruktury.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Lenže za všetko toto čo tu píšete nesie vo velkej miere vinu aj naša (staršia) generácia. Za mojej mladosti prakticky každý dom na dedine bol obývaný viacgeneračne, najčastejšie troma generáciami. Dosť tak odpadala nutnosť jasiel a škôlok pre deti. Lebo babka si na role spolu s motykou brala aj malých capartov. Toto všetko sa nám už nepodarilo preniesť na mladšiu generáciu, ktorá uteká a starí nech sa starajú sami o seba. Volakedy domovy dôchodcov boli v minimalnej miere, lebo rodičov opatrovali deti a rodina mala prednosť pred karirou. Toto tiež už dnes nefunguje.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: citroenc3v6, Google [Bot], qwertrq, tuninka a 51 neregistrovaných