Škoda Fabia 1.2 47kw - zlý prvý štart

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

karool napísal:
pepo64 napísal:Prosím Ťa načo tankuješ do Fabie 1,2-47 kw 100 oktánový benzín?Dúfam že si nemyslíš že Ti to zvýši výkon.
ako sorry,ale preco tankuje do fabie 100 okt.benzin je snad jeho vec
No jeho vec to je, ja som sa pýtal načo?Chcel som len vedieť či mi náhodou neušlo nejaké tajomstvo v motoristickom svete.
janpat
Príspevky: 24
Dátum registrácie: 20.02.2007 16:19
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa janpat »

Ešte raz,ja som chcel od tejto "firmy" pomoc,skúsenosť,odkial berieš,že tri autá tie isté chyby,ja som to rozpísal,tak o čo ide?Ani na jedno auto ste nedali odpoveď.Od veci,mám 61 rokov,jazdím od 17-tich,ďalej nebudem pokračovať.Ak sa k niečomu neviem alebo sa tomuto nerozumiem,nebudem mať tomuto vyjadrovať a nebudem mať sprosté pripomienky,a či vy ste sa zhodli,či nie,vieš kde to mám!Často čítam "fórum"ale vaše komentáre sú oničom, sú od veci a na kosť uražajúce!Sem píšu ľudia ktorí chcú pomoc a poradiť!Ale čo už !!!
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Už dávno sem takí ludia nepíšu. :4012:
Inak len na okraj - velmi som si vážil a obdivoval rozhodnutie svojho svokra, ktorý, keď odchádzal do dôchodku tak išiel k policajtom a odovzdal VP so slovami- Ja už som sa volantom nakrútil dosť, teraz nech šoférujú mladí. :300f:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Oco a aj ty sa uz na to citis a ho chces nasledovat a takto dodrziavat rodinne ,,tradicie,, ? :40bd: :40bd: :40bd:
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Ono s tými vodičakmi , to UŽ je VYSELEKTOVANE povinnosťou mať KKV u vyššich skupin..

Nikdy neodovzdám vodičak dobrovoĺne !

Premiestňovať sa svojim autom , kde chcem a kedy chcem je druh slobody !
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nemel by si sa hnevat na odpovede,ked poznas toto forum a je jasne, ze sem casto pisu ludia uplne hluposti...to nejde dokopy, mat tak dlho vodicak, tolko rokov,asi dost skusenosti a na prvu supu nevedno preco tankujes do HTP 100 okt.benzin, bohviekolko ma ta raroha (prepac, ale htp nekupim, ani ked pojdm mhd) kilometrov a servis, lebo tie nikto neservisuje, kym sa motor nezestavi....a hned ked spravis chybu, tak sa tu vyzvedas...ved to vypusti a natankuj 95-ku, ved sa nic nedeje, mne viacero aut nestartuje na tuk , nehori, netresuj sa, to nie je nedzvukova stihacka...a potom mozno sviecky, kable a pod. ...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

dodik13 napísal:Oco a aj ty sa uz na to citis a ho chces nasledovat a takto dodrziavat rodinne ,,tradicie,, ? :40bd: :40bd: :40bd:
Ano, samozrejme. lol A kúpim si koňa, teda vlastne kobylku, už mám niečo aj vyhliadnuté. Do troch tisíc, a určite jej nikto nestočil km. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mlokec
Príspevky: 101
Dátum registrácie: 23.11.2014 15:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mlokec »

Je zbytočné do toho dávať 100oktán. Motor to nenačipuje, stačí normálny, v tomto prípade EGR možno alebo žhaviče.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Chlapi, mám rotavátor robi, a vlani išiel pokiaľ mal benzín. Potom zhasol. Toho roku dostal nový karburátor, kocku vysokonapäťovú, nový vysokonapäťovy kábel, sviečku, čerstvý benzín s olejom stihl a hajzlík nejde, musím grunt okopávať motykou! Poraďte mi prečo nejde :40bd:
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Trucker, sice ti neporadím prečo nejde, ale niečo predsa len poradím. Na Ezdeku (Mojzesovo) oproti kostola je ujo ktorému aj keď ho donesieš nasypaného vo vreci tak ti ho oživí. Mne robil 22 ročné PA 80, a je z neho znova mladík.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Oco, viem o tom pánovi,vďaka za pomoc, Vincko Sch mi tiež radil, ten čo má tramubusy vyklápač a fekál. Ale ja mu prídem na jeho lenivosť, len v sobotu som potreboval žene a dcére pokutrať záhradu 5x5m a motykou aa mi nechcelo. Takže chyba bola v čisto novom karburátore, a to nebola tam založena ,dodaná struna čo tlačí na škrtiacu klapku, tá sa samočinne otvorí a ručným plynom ju aretuješ,ale kvôli strunke bola stále škrtiaca klapka zatvorená. Už som ju tam dal zo starého a robi pracuje odušu. :40bd:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných