Honda Accord 2,2 dtec - elektronická servisná knižka

Diskusia ohľadne vozidiel značky Honda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

honda 2.4 je super voľba ale má to svoje ALE - áut je málo lebo do takého typu auta chceli poväčšine dízel motor, spokojný majiteľ sa auta rýchlo zbavovať nebude a kedže je povesť výborná majiteľ si pri prípadnom predaji vypýta viac kedže je dopyt vyšší než ponuka.
Mazda dízel 2.2 nemá dobrú povesť.
Servisná historia - tu je pointa možno v tom našom myslení, rakúšan-nemec možná nedumá nad tým že pred predajom neurobí servis, on ho proste robí či predaj alebo nie - lebo je na to zvyknutý. My v tom vidíme odrb lebo sme na odrby zvyknutý.
Predaj od známeho autohausu je podľa mňa naj voľba, vyššia cena má v sebe aj pridanú hodnotu.
qubo
Príspevky: 65
Dátum registrácie: 16.10.2017 02:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa qubo »

Honda s tým motorom 300tis + motor bez nakladov...odskušané
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chlapci neriešte motor ,ten je dobrý. Píšte o automatoch, aký servis, ako často, za kolko, aká je životnosť AT. A tiež sa zamyslite prečo sa zrazu auto predáva po výmene oleja v automate. Že nemci neodrbávajú??? Na to ste kde prišli, ešte sa tu dočítam že majú okolo hlavy svätožiaru.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

a čo by si rád oco o automatoch? Automat v jazdenke je vždy trocha loteria lebo nie je problém ho dodrbať - mne jeden pánko po výmene čelného skla vyťahoval auto z dielne s automatom tak že počas jazdy radil z R do D a s úsmevom na tvári že je to OK, to sa tak má...
Máme doma 4 autá s automatom, okrem oleja a filtra nič nepotrebovali a autá pôjdu na šrotovisko s bezchybným motorom a prevedovkou. Viac k tomu neviem čo dodať. A áno, na západe sú stále ľudia ktorí odrbávať nemusia - proste prinesú auto do servisu kde o obriadia, majiteľ zaplatí a ide si riešiť svoj biznis. Niečo je na tom nepochopiteľné? Jááj asi je, máme komunizmus stále v hlave.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Hjundai, ja o automatoch viem to čo potrebujem myslel som to pre zadávatela. Len je mi smiešne ako mu všetci tlieskate a gratulujete pritom primcíp predaja je ,že dobrých vecí sa nikto nezbavuje.
Tak isto s tým odrbávaním to nie je o západe a o východe. Aj u nás sú poctivci aj tam, ale sú vo velkej menšine. Ďalšia vec ,že 100% majitelov týchto autohausov nie sú nemci ale turci španieli a iné južné rasy.
Nemôžem si pomôcť ,ale životné krédo bývalého reklamačného technika je NEVERIŤ ani sám sebe. Zatial sa mi to vždy vyplatilo. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4910
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

lubos ja len k tym bilionom, nemusi to byt preklep .... nie je bilion ako bilion, ten amerikansky je o dost mensi ako u nas... zbytok napovie ujo gugel
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco13 napísal:Hjundai, ja o automatoch viem to čo potrebujem myslel som to pre zadávatela. Len je mi smiešne ako mu všetci tlieskate a gratulujete pritom primcíp predaja je ,že dobrých vecí sa nikto nezbavuje.
Tak isto s tým odrbávaním to nie je o západe a o východe. Aj u nás sú poctivci aj tam, ale sú vo velkej menšine. Ďalšia vec ,že 100% majitelov týchto autohausov nie sú nemci ale turci španieli a iné južné rasy.
Nemôžem si pomôcť ,ale životné krédo bývalého reklamačného technika je NEVERIŤ ani sám sebe. Zatial sa mi to vždy vyplatilo. lol
- tak to si trošku mimo nie? Dobrých vecí sa nikto nezbavuje??? a to píšeš ty ??? To by znamenalo že dobrá jazdenka sa nedá kúpiť??? Tak to si trošku rozporuješ vlastné konanie že... ja som tiež kupoval jazdenky a dobré auto sa dá kúpiť len treba vedieť čo chcem, čo očakávam a za koľko.
Autohausy vlastnia cudzinci? To vážne že značkové predajne Toyoty,Hondy.... na západe vlastnia Turci? Potom klobúk dole lebo im to ide dobre.
Nikto tu nikomu netlieska, asi máš problém s textom, ľudia mu doporučujú skôr benzín. Tvoj názor kupovať stariny beriem ale nemusí vyhovovať každému čo je fajn. Trošku to chce rešpekt voči zvyšku sveta.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak po poriadku - Ano dobrá jazdenka sa nedá kúpiť - tým že je auto jazdené stráca svoju kvalitu.
- Ano značkové predajne v nemecku vlastnia turci- sú to potomkovia tých original turkov čo si ich nemci dotiahli v 60tych rokoch - teda rozmýšlajú ako ich rodičia.
- Napísal som "nebavme sa o motoroch tie má Honda dobré" - a ďalej som písal že neverím tomu automatu- on typovo može byť dobrý ale nikto na svete ak je normálny nebude dávať do auta peniaze pred predajom.Teda ten konkretny kus mal problém a výmenou oleja sa ho snažia zakryť.
- Ty si nekúpil dobrú jazdenku ale len jazdenku , to dobrá je len tvoj dojem. Ale nebuď smutný nikto nikdy nekúpi dobrú jazdenku, lebo autá nie sú dobré ani nové.
Trošku to chce rešpekt voči zvyšku sveta.
- No a toto som nepochopil, ani ujo Google mi nepomohol :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
keyzone
Príspevky: 264
Dátum registrácie: 11.12.2010 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa keyzone »

Oco13 - Mal som Honda 2.4 automat a nemôžem naň povedať krivé slovo. Po výmene oleja radil ešte hladšie, takže interval určite dodržiavať. A či radí zle sa dá zistiť pomerne rýchlo.

Okrem toho típek písal že auto predáva Fugel, a ten má vysokú pozitívnu reputáciu
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

oco13 napísal: ďalej som písal že neverím tomu automatu- on typovo može byť dobrý ale nikto na svete ak je normálny nebude dávať do auta peniaze pred predajom.Teda ten konkretny kus mal problém a výmenou oleja sa ho snažia zakryť.
Dá sa to jasnejšie napísať???? :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Da sa vsetko robit aj inak len nie typickym slovenskym "ciganskym" rozumom, s takymto rozumom plati co si napisal.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ano vymením všetky oleje aj ten v automate (a ten sa nemení po 15t) dánm urobiť brZdy tlmiče a o dva dni mi zasvieti v hlave žiarovka- šak ja to auto predám.
Xentry ja nežijem len v našej dedine na lazoch kde jednotársky bača s honelníkom pasú ovce. Aby som odchoval troch potomkov a nechal ich vyštudovať ,aby som opravil barák, musel som sa obracať po celej europe a ešte aj kúsok za velkou mlákou. Princíp ludského rozmýšlania je - že chcem byť najlepší a mať sa najlepšie. Že pritom utopím tých okolo mňa to je mi jedno.
Nezáleží to na kontinente ani na farbe pleti, ženy majú ešte to navyše, že pre svoje deti zlikvidujú ktoréhokolvek chlapa. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Nechcel by som zit s tvojou hlavou na krku.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

V mojom veku je chrbtica ovela väčší problém ako hlava. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Honda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 9 neregistrovaných