Seat Ibiza 1.9 SDI

Diskusia ohľadne vozidiel značky Seat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dodík to nie je neodbornosť servisov ale pascičky výrobcov. Do každého auta od určitej doby je zakomponované nejaké kurwítko. Aby sa kazili a následne kupovali nové.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

O každej pichovine si ľudia vedia nájsť tisíc informácií,pritom sú to banality,malicherné veci z finančným vyjadrením - ako klobúk h...a.Ak vlastnia niečo čo je vo finančnom náklade hneď po nehnuteľnosti,tak ak si k tomu nič nezistujú ..k tomu niet čo povedať.Komu odmena,komu trest,múdre vždy ako posledná voľba
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Hlavaty bez urazky ale Ty tu tiez niekedy pises ako teraz riadne somariny!!!! Su ludia a ludia a nie kazdy je technicky typ ! A ked si kupim nove auto z predajne tak ani v predajni nevedia kde je hned v takom aute slabe,,miesto,, ze suciastka a nieto netechnicky ludia co maju auto od nova a maju si z kadial hned zistit -vycucat z prsta ,ze co v ich novom aute bude od nova ,,kazive,, ? Sak platia pravidelne servisne prehliadky+ servis nie a ten to ma riesit ? Ty tiez ked ides do zubara tak preventivne zistujes na internete aka vypln od ktoreho vyrobcu ti da zubar do huby lebo ta je lepsia? :40bd: :40bd: lol lol lol
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Somariny ? Myslíš že o tvoj majetok sa má starať niekto iný ? Rozhodne nemusíš,veď to časť ľudí nerobí.Nemusíš nič zisťovať ale tiež môžeš.Sadím hrozno a mesiac zistujem potrebné,potom postrek,potom zistujem pohony na bránu...nemusím,ale idú do toho peniaze.A tie dobrovolne neprídu,treba za ne pracovať. Všetko samé somariny...ja viem.Pre niekoho sú,nie pre mňa.Ja pre zmenu nečítam kedy si kto uprdol,kedy venčil psa,kto bol v akých šatách na bále
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Hlavaty zbytocne prekrucas ! Ked su ludia ktori nie su technicky typ tak sa chcu spolahnut na odbornikov ako napriklad v servise ked im za to maju platit -tak by to malo byt hoci to bohuzial tak nie je : Tiez keby Ti odnesiem diezlovu skodovicu a poviem,ze skontroluj motor a pomen to co treba tak to urobis a ja ti rad zaplatim lebo tak to ma byt a nebudem cumiet na internet a potom ti kecat do roboty,ze comu sa mas vyvarovat -sak ani by si to asi nezniesol :40bd: A tak to ma byt aj v servisoch alebo v inych odvetiach ,ze nepis tu co ma svsetko clovek si zistovat o kazdej blbosti a ktorej este ani nemusi od nova vediet ,ze sa to by malo pokazit :d :D Ale asi vidim,ze skoda reci :d :D
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nie je nutné aby sme mali rovnaký názor.Zhodnime sa na jednom,nech si robí každý ako uzná za vhodné.

Návrat na "Seat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní