Prvé auto do 1000€

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Milan , ja ho poznám aj naživo len ten Rover nesplňa ďalšie atribúty spotrebáku.
Spotrebák - platná stk, nízka cena , dokáže sa pohybovať aj v totalne dezolatnom stave (spomeň si na striebornú Filcku čo nedržala na ceste) lacné palivo (lpg)
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Nehnevajte sa, ale radíte mu punto a felda? Punto ešte ako tak spolahlivé, ale obe mimoriadne v dnešnej bezmozgovej dobe bezpečnosťou zaostalé!
Mne stači vidieť na stránke polície nehody, kde zväčša posádka Felicie končí fatálne. Vážne stačí čelovica felda vs fabia III a chlapcove auto za 1000e bude aj posledné v živote. Veď bude na tom jazdiť denne. A oco13 má do teraz bohovské štastie, ale je brutalny hazardér v dnešnej dobe. Samozrejme prajem ešte kopu km bez nehody...
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Moonshine : uvedom si jedno jazdenie nie je o aute jazdenie je v hlave. Mesačne na tej filcke valím 2500 - 3000 km a napriek tomu , že jazdím doslova ako prasa nemám ani škrabanec. Boli roky keď som na služobných jazdil 500 a viac km denne. Ak som mal búračku tak vždy škodovali tí druhí. Skús to nejako rozumne vysvetliť.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Moonshine
Príspevky: 519
Dátum registrácie: 12.06.2018 15:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Moonshine »

Ja verím, že si výborný šofér, ale stačí polsekunda a niekto napáli do teba. V tom máš bohovské štastie
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

šťastie funguje v Nike ale nie na cestách. Buď vieš jazdiť ,alebo si obeť. Podla tvojej logiky by tých pol miliona starých a rozhrkaných aut vôbec nemohlo na cesty. Lenže auto nikdy nebúra vždy búra len človek za volantom.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

vojtobart napísal:za 1000 to bych sa dosť čudoval, ak by auto šlapalo bez problému viac ako 100km,...
Ja som vlani predal Feldu za 500€ ... s mierne hrdzavými prahmi a zadnými lemami - mala 22 rokov, inak v dobrej kondícii. Pri dobrej údržbe môže absolvovať ešte niekoľko STK + EK.
Čo sa týka pasívnej ochrany, tá u tohto autíčka v podstate neexistuje, ale keď vidím, aké monštrá jazdia ... lol
Ale ako zadávateľ sebakriticky píše, je šofér začiatočník, je tam veľké riziko kolízie.
pidizvi
Príspevky: 3398
Dátum registrácie: 20.09.2011 12:42
Bydlisko: SC
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pidizvi »

acka maju vyse 10 aut v ponuke s cenou pod 1000. Teda maju aj viac, ale napr. tdi by som nebral, ani oktavku kombi v cene feldy.
Podla mna auto za tisicku sa da v pohode kupit v dobrom stave.
Zameral by som sa na BA kraj a okolie, tam sa ludia skor zbavia dobreho auta za 5 korun, pretoze uz kupili dalsie a toto len zavadzia. Oproti tomu su regiony, kde si za hrdzavu patinu snad pytaju extra a do inzeratu ti nezabudnu spomenut, ze v roku 2016 do auta investovali vyse 500eur na brzdy, gumy a novu bateriu.
sajmon-36
Príspevky: 26
Dátum registrácie: 28.04.2017 09:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sajmon-36 »

Tak ni eje to vela, no za prve auto, podla mna aj dobra volba, len fakt nie kupit prve, ktore ta ohuri hlavne cenou
mjz
Príspevky: 2178
Dátum registrácie: 06.09.2007 07:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mjz »

ked je pod 1000e a je v bazari,tak ho bud nikto nechcel,alebo majitelovi je to jedno,tak ho supli na krk druhému za menej,bazar si prihodil a predava,ked to urobis ty,ze das auto na predaj od 300-700e - tak mas na krku a telefone vsetkych ciganov z juhu slovenska a potom ostatných,tam su pomalsi,,ostany ho radsej hodia do srotu,ked je este suce-posunu znamemu na dojazd ako sa zozierat zo zjednavacmi.ale ak mas stastie,kupis od sukr.osoby aj zachovaly kus za malo e,len to musis hladat,lebo co je to dnes 1000e za auto.
nechcem prist o pokoj,peniaze,rozum - preto sa z daleka vyhnem ,, lizing GRENKE ,,
hayate
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.05.2018 14:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hayate »

Máte pravdu tá Felda sa mi pozdáva ... Za 500-600 by sa dala kúpiť a ostatok by ostal na prípadný servis.
Akurát mám trocha strach že to nemá posilňovač či sa zo mňa nestane kormidelník. Lebo kamarát ma strašil že to bez posilňovača sa ani nedá riadiť a ide to sakramentsky ťažko.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ked tam das normalne gumy co su na to auto, tzn 155-165 R13, nafukas to jak sa ma a si CHLAP, ne backora jak tvoj denglavy kamos, nemozes mat problem...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
kazimir
Príspevky: 502
Dátum registrácie: 17.02.2016 17:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kazimir »

Problem bude iba pretacat kolesa na mieste a mozno trochu na parkovisku, ale inak je to dobre v tom, ze mas odozvu od kolies a vies co si mozes dovolit oproti preposilovanym kramom. V zime nebud odvazny a zbrkly na prvom snehu a bude to ok.

Obhliadku si dohodni tak aby si vyskusal prvy ranny start. Treba aby ti to startovalo a ostatne uz doladis. (Sanozrejme motor si skontroluj, ber 1.3ku)
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ale aspon sa nauci jazdit, tzn ako sme sa ucili postarsi mat auto v minime pohybu pri toceni, ne jak idiot na fleku zabrzdeny, z plneho rajdu do opacneho plneho jak je to teraz moderne :::
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keby ste vedeli kolko 45kg žien už som videl v pohode parkovať Felicie. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

hayate napísal:
Akurát mám trocha strach že to nemá posilňovač
Na tvojom mieste by som mal strach z toho kamosa.Zajtra ti povie aby si kupil auto bez motora,nebudes musiet tankovat :4012:

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot], uwa915631763 a 61 neregistrovaných