Mitsubishi Outlander 2003 , 4x4 , 100 kw , 4G63

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mitsubishi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

cicmanec
Príspevky: 27640
Dátum registrácie: 15.10.2008 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cicmanec »

Koľko si to nechal na voľnobehu po propojení baterky?
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

Tak ako si mi napisal 10 minut
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

Otacky volnobehu sa zvysili no pri toceni volantom si ich aj tak nepridava sam
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Na mitsubisackych benzinovych motoroch to kolisanie otacok na volnobehu ma vacsinou na svedomi ,,motorcek,, volnobehu a zvykne na nom odist jedno vinutie,ze treba ho vymenit. Objednaj z anglicka tam to stoji ovela menej ako u nas
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

Tu je ten problem ze som nenasiel presne taky aky potrebujem
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

A motorcek som aj testoval a funguje :/ tak neviem no. Po pretoceni klucom ma vysunut tu hlavicku proste ze sa vysunie a to aj robi.
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

Respektive ak by som objednaval je jedno aku bude mat ten motorcek koncovku ? Nemyslim napajanie ale to co sa bude vysuvat a regulovat vzduch
dodik13
Príspevky: 534
Dátum registrácie: 27.01.2013 23:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodik13 »

Tak ta hlavicka by mala byt rovnaka ako povodna lebo vacsia sa nezmesti a mensia prepusti okolo seba viac vzduchu nie. A ked mas precistenu tu klapku -predpokladam,ze neakym cisticom brzd alebo podobne +aj prefuknute kanaliky stlacenym vzduchom tak ste skontrolovali aj podlatkove hadicky ci tie nie su popraskane alebo upchate alebo niekde nedosadaju a moze to sat falosny vzduc lebo aj to sa stalo par krat co poznam. Inak ,ze sa motorcek vysuva pri pretoceni klucika to este neznamena,ze spravne funguje stale . Kolisanie otacok moze niekedy robit aj vaha vzduchu. A zazil som aj pripad ,ze na skrtiacej klapke bol vybehana-zvacsena vola v ulozeni hriadelky a tamadial to prisavalo falosny vzduch . A na niektorych skrtiacich klapkach od mitsubishi je na vrchnej casti aj taka stelovacia sruba -niekde je napevno zaliata a na niektorych typoch sa da s nou pohybovat a lepsi ,,nastavit ci doladit,, motor . Inak kedze ti teraz auto zdochne asi aj pri brzdeni pred krizovatkou tak keby,ze auto potrebujes tak ,,nudzovo-provizorne,, sa daju nastavit otacky s srubou pri plynovom lanku ,ze dat otacky na napriklad 1000 a neaky cas s tym pobehat kym nezozenies ten motorcek alebo odhalis falosne prisavanie ale skor to typujem na ten motorcek
Viliam118
Príspevky: 14
Dátum registrácie: 20.04.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Viliam118 »

Problem je ten ze som ich uz prezrel asi milion a ani jeden nevyzera ako ten co potrebujem.

Návrat na "Mitsubishi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní