Ťažné zariadenie od výrobcu

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Frantisek.Nitra.86
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 19.04.2019 08:19
Zdieľať na Facebook

Ťažné zariadenie od výrobcu

Príspevok od používateľa Frantisek.Nitra.86 »

Dobrý deň včera som prihlásil Octaviu 1 na dopravnom inspektorate.na aute mám od výroby originálne ťažné tmb ps008bs ktoré bolo v starom technickom preukaze (nie knižka ale zložený na 3 diely) zapísanie na druhej strane. Tetula na inšpektoráte mi nechce zapísať toto ťažné do nového technického preukazu pretože tam nebola hranata pečiatka. Táto pečiatka tam musí byť aj keď to ťažné tam je od výroby a nebolo dodatočne namontované?
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Tetula nema nadriadenú, nadriadeného ??

Velmi rychle by som to poriešil... :3c90:
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Ťažné zariadenie od výrobcu

Príspevok od používateľa christiane »

Frantisek.Nitra.86 napísal: Tetula na inšpektoráte mi nechce zapísať toto ťažné do nového technického
Ak si bol v Nitre tak ta ista tetula mi nezapisala vynimky zo stareho do noveho technicaku pri zmene adresy.Mam ich asi 15.Nastastie som si to pri odchode od okienka skontroloval,tak som sa vratil a z usmevom jej oznamil ze pozabudla zapisat vynimky a ak sa jej to nebude chciet,tak to miesto nej zapise riaditel.Dal som jej papiere a ze pockam.No zapisovala a z vedlajsich okienok len cumely :4012:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Re: Ťažné zariadenie od výrobcu

Príspevok od používateľa wilz »

Frantisek.Nitra.86 napísal: na inšpektoráte mi nechce zapísať toto ťažné do nového technického preukazu pretože tam nebola hranata pečiatka. Táto pečiatka tam musí byť aj keď to ťažné tam je od výroby a nebolo dodatočne namontované?

To je porovnateľná situácia s mojim autom, kde mám od výrobcu montovaný plynový pohon.
Tiež je to iba zapísané v TP jedným jednoduchým zápisom.
Opakovane na STK mudrovali že prečo tam nie sú zapísané všetky tie údaje o plynovom zariadení, ktoré sa zapisujú pri dodatočnej montáži.
Ale inak majú predo mnou pravdu, čím skôr to reklamuj sťažnosťou u nadriadeného tej klepice.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

tetula ma pravdu tazne nieje od vyroby ale dodatocne namontovane v servise kludne aj pred predajom.auta typu octavia 1 z vyrobnej linky tazne nemaji.
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

to sa stava :-) Mne takto nezapisali originalne kolesa - nechali iba zakladny rozmer, ostatne sa "stratili".

Prisiel som na to na STK, ked ma odtial vyhodili, ze mam zle kolesa.
lra
Príspevky: 103
Dátum registrácie: 19.09.2016 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lra »

chlapci, pred kazdym zapisom do TP si urobte fotokopiu, aspon mobilom.

Mne pri navsteve OU zahadne zmizla klauzula

spotrebu paliva stanovi prevadkovatel.

Vraj to nebolo v databaze DI... WTF? po staznosti to pekne doklepali naspat...
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných