BMW 120d - 5l benzínu natankovaných

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Už asi toto nezmeníme,výrobcovia splnili požiadavku aby poriadne šlapalo,aby mu to aj zadok utrelo,aby minimum žralo a do toho príšloa ekológia aby neznečisťovalo ovzdušie,čo je jediná legitímna požiadavka z oporou v rozume.Výsledok je tu,žiadali ste - dostali ste.Koho se..inká že to stojí brutálne peniaze,má to aspoň ďalší žiadúci efekt že na jednej hlúposti sa priživuje miliony iných profesií a tak ľudia čo "majú" sa delia z tými čo nemajú.S tým má niekto problém ? plakať v Mercedese ? nebudte smiešny
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nemám problém s plačom v Mercedese, ale mám velký problém s tým, že ako budem všetky tieto vymoženosti techniky používať čo ja viem o 30 rokov? :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Už nijako....nehrozí aby dovtedy nevznikol svetový konflikt.Ak by sa náhodou neudial,budeme jazdiť opäť na paru,čo šikovnejší si sklohníme drevoplynový generátor a budeme jazdiť ako ten autobus vo filme v "obecnej škole"
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

nebojte sa, aj za 30 rokov bude benzin, aj elektrina a baterie, strasiaci su tu tak dlho ako ludstvo samo, nebude treba drevoplyn, veda ide dalej, len mam pocit, ze sa tu poniektori chcete dozit sto rokov a viac :40bd: ....
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

a este s tym placom v mercedese - neplacem, ale strasne dobre sa nadava na premavku v plnej vybave v ecku, esku, glku aj slku ci je minus 20,alebo plus 40... :40bd: :40bd:
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

s takou flotilou musis byt mimalne riaditel zemegule, neviem co tu stracas cas na bazar stranke, vyprcha ti zatim koks v gofovom klube a to by bola skoda lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

lorak777 napísal: veda ide dalej,
Práve toho sa velmi bojím. Daj svojej starej mame do ruky telefon s androidom, že ako ho zvládne. Veda nech ide do prdele a nám obyčajným luďom nech nechá obyčajné jednoduché veci.
Prečo by som nemohol chcieť čiernobiely televízor, elektronkové radio a žehličku na uhlie???? lol Mne je jedno , že veda vymyslela lepšie a modernejšie veci , ja mám rád práve tie staré. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

bajo777, nemam a nemal som tie auta vsetky naraz, nakolko vyzaduju starostlivost a nakolko mam svoje auta rad, tak sa mi nepacilo, ked muselo byt niektore daleko v garazi , bez dozoru a pod. - okolo takychto aut je toho dost, ale mam aj ine a na tejto stranke som len ked viem nieco poradit, posunut dalej...uz som to tu dal niekde, ze preco...na golfe je nuda a aj ked som starsi, tak som este na tento typ kludu nedozrel...inak z tych aut jazdim uz velmi dlho zvacsa meredes...
lorak777
Príspevky: 1617
Dátum registrácie: 21.03.2015 10:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lorak777 »

oco - ale to je zasa extrem, ja nahodou mam elektronkove radio a zehlicku na uhlie, nemam ciernobiely televizor - ale vobec tie veci nepouzivam, ani ich nevystavujem, ako nejaky snob, alebo zberatel /to bolo o uplne inej dobe/ a moje deti o tom nechcu ani pocut - co bolo, to bolo, treba zdvihnut hlavu a hladiet dopredu...
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

oco ale sem na forum by sa ti tazko pisalo s atramentovym brkom
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Autolaik - ja by som toto forum definoval ako zabíjanie času. Vieš kolko roboty sme obaja mohli urobiť na zahradke, alebo okolo domu a takto len zbytočne derieme klávesnicu. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Tak ja uz idem prikladom :)

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných