Toyota Avensis t27 - parkovacia brzda

Diskusia ohľadne vozidiel značky Toyota

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dudikopf
Príspevky: 282
Dátum registrácie: 29.01.2013 21:38
Zdieľať na Facebook

Toyota Avensis t27 - parkovacia brzda

Príspevok od používateľa dudikopf »

Zdravim ma niekto skúsenosť u Toyoty Avensis t27 2009 je tam elektronicka parkovacia brzda a vraj to zvykne blbnut a musia to opravovat v autorizaku len tam chcú za to okolo 1800 euro. Na forach písalo par uzivatelov vraj ten problem riesili len vymenou baterie... nakoľko ked je povodna stara nestaci na fungovanie tej brzdy...len nie je vela tých info...
Ma niekto skúsenosť?
goberschicz
Príspevky: 45
Dátum registrácie: 02.06.2016 09:18
Bydlisko: Ilava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa goberschicz »

jj, staci baterku, nemusis s tym utekat do toyoty na vymenu...
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Cert bol dlzny tieto elektronicke parkovacie brzdy a kopec dalsich elektronickych somarin v autach... Mimochodom neda sa to nudzovo uvolnit nejakou packou?
laco-11
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 15.03.2007 22:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco-11 »

u 10 rocneho auta to nemusi byt len bateria, ja som musel menit komplet brzdovy strmen + servomotorcek (kedze to ozubene koliesko na motorceku bolo cele znicene a zhrdzavene, koleso ostalo zabrzdene a motorcek tocil na prazdno).
v takom pripade ti pomoze len odtahovka alebo sikovny mechanik ktory ti to pride odblokovat (vymontuje motorcek a uvolni brzdu tak aby si dosiel do servisu ,samozrejme rucnu nesmies pouzit)
naklady na opravu boli v mojom pripade 400e na 1 koleso a cca pol roka neskor to iste na druhej strane.
karool
Príspevky: 326
Dátum registrácie: 13.04.2009 19:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karool »

400 eur na 1 koleso?sumicka krasna ozaj
Napísať odpoveď

Návrat na "Toyota fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní