Mercedes CLA 220CDI 4MATIC

Diskusia ohľadne vozidiel značky Mercedes Benz

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

CLA nie je C-cko, je to A-cko stvordverovy sedan/kupe
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
jaster-83
Príspevky: 1445
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

zas tu zbytocne nedramatizujme, ak je to prvy majitel, skutocne kilometre a zdokladovany riadny servis tak to nemusi byt macka vo vreci, vozievali ma sem tam na letisko ludia na mercedesoch a co som sa pytal tak do 200-250 tis na tych autach nic neriesili, vidim to tak ze kupi a minimalne tych 50tis km sa povozi bez problemov, ci to da za rok alebo 3 to neviem ale povozi sa a moze vymenit za daco ine kym to este nestrati na hodnote, pri naznaku problemov sa to predat da vzdy a to je asi aj cesta ktorou pri takychto autach ist, predat pod cenu s tym ze je problem ako sypat do toho peniaze a nakoniec aj tak predat......pod cenu. Ja by som sa toho nebal, fleetove skodovky davaju tie kilometre bez problemov a to vieme ako sa k tym autam niektori spravaju a potom sup do bazaru a len tak sa po nich zaprasi
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Za dvojku ? prečo nie. Ale už mi vyskočilo aj zopár A8 za 400 evri :40bd: :40bd: Tá hanba , medzi Feliciami a Daewami, ale aspoň to malo tabule a stk. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

lubos zimovcak napísal:Jasné, už vidím, AKO sa zapráši po 8-10 ročnej"premiofke", s automatom.... lol ,
Alebo, za akú cenu... :40bd:
Netreba ísť ďaleko,stačí návšteva inzercie.Hneď zaujme nizučká cena,klikneš a pozrieš a všetko je jasné.Po 250 tis km sú autá z automatom evidentne už strašiakom,pretože sú celé mesiace núkané za znižujúce sa ceny.Nie raz som videl celkom peknučké kúsky (možno dobre nafotené) ale km kdesi na rozmedzí 250-300 tis km sú silne motivujúce premýšlať čo bude možno za 50 tis km,ale možno už za 500.A že to ľudia vnímajú ako problém je isté.To isté auto v tých km ale bez automatu by bolo dávno preč.Kedže mnoho aut aj ja zháňam pre iných ľudí,tak počet takto odmietnutých aut iba z mojej strany je celkom slušný.Nepripadajú vôbec do úvahy pre nezodpovedateľnú otázku...koľko ešte,to u motora sa na rozdiel od prevodu dá z velkou presnostou,na to je x rutín ako si ten stav zistiť.
oco...nájsť vrcholový model za takmer nula peňazí z len deklarovanými 250-300 tis km nie je žiaden problém.Vždy je to kombinácia super motor,super automat,super výbava...len kupec žiaden.Autičko zo 100 RJ nemá nik odvahu kúpiť,pritom jasne kričí - TOP stav,čo logicky treba brať ako by ani nebolo.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Prvy problem u drahsich typov aut je to, ze lietaju velke sumy okolo servisov lepsie povedane poruch, co je niekedy banalita, ktoru treba zachytit aby nevznikol problem sa neodhali a serie sa nato kym ide, dalej ak je problem idu v servisoch velke sumy na vymeny celych celkov a neriesia sa niekedy fakt len drobnosti, ktore treba odhalit, to je ten strach zo servisu drahsich aut. Napr. Je problem so snimacom, ktory moze ovlyvnovat pracu na emisnom system az ho bude cely pomaly kazit a nic, netrapi, netreba riesit.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Jeden z dôvodov je tak ako píšeš.Aj maličká súčiatka vie vyradiť zložitý systém.Keby sa pátralo (mal kto) po tej prkotine tak by sa servis drahých aut nijako extrémne nelíšil od tých bežných.Ibaže to tak nie je,platí takmer ako zákon,lacné auto málo prinesie,drahé auto veľa prinesie.Musí,pretože drahé auto znamená solventný gazda.Pár rokov späť som sa zvykol v Prahe zastaviť v jednej dielni pre diely.k dielni viedla dlhšia cesta cez dvor,a pán majster neraz keď prichádzalo drahé auto pustil poznámku - hele dou nám peníze !
Tomu aby sa kasírovalo skutočne o dušu nahráva nesmierne aj zložitosť,pretože kto už len by neuznal že to nie je jednoduché to vyriešiť ?! A naopak,ak raz niečo povedali že bolo treba vymeniť,budete sa hádať ?! Ak by ste mali na to vedomosti,neboli by ste odkázaný na dielňu,prípadne by ste už žiadali konkrétnu vec.Momentálne sú úplne všetky páky nastavené tak,aby sa neopravovalo ale menili celky.Vyjadrenie dielne že je pokazený "celý motor" nie je z rozprávok ale reálneho prostredia slovenska.

Návrat na "Mercedes-Benz fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných