Auto v UK do 5000£

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
mikeboy
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.09.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Auto v UK do 5000£

Príspevok od používateľa mikeboy »

Zdravim Vas, prisiel cas vymenit moju staru civic 1.6 za nieco novsie,lepsie,komfortnejsie a vykonejsie.

V hladaciku som mal alebo mam niekolko aut, len u mna je problem ze tyzden som rzhodnuty ze zoberem napr Golfa a druhy tyzden mam zas uplne iny pohlad na vec...proste neustale sa tocim v jednom kolotoci.

Citam fora zahranicne aj sk/cz, stretol som sa aj osobne s dvoma mechanikmi a oni ma este viac pomotali ????

Jeden povie ze ked diesel tak jedine do roku 2005 a druhy mi zas poradi audi skrz toho ze to je VAG a suciastky su napr lacnejsie ako na BMW co bol moj favorit...konkretne 330d e90.

Teraz uz konecne k pointe aby ste pochopili preco prave diesel...Robim denne 60km a z toho 95% je dialnica tak z toho hladiska mi prisla rozumna volba prave diesel.

No a chcel som nieco, co ma bude zaroven aj bavit...takze taku klasiku ako Octa,passat, mozno mondeo som vyradil ale mozno aj z toho dovodu ze ani jeden vyrobca neponuka V6 alebo R6.
Ide mi samozrejme aj o to aby auto bolo spolahlive..a kedze premiova trieda ma moze finacne dost zaboliet tak som sa znova pohraval s myslienkou ze si zaobstaram mk5 GTI len z toho dovodu ze to moze byt zabavne a zaroven nie prilia drahe na servis.

Moj rozpocet je 5000£ co je priblizne taka suma ako u nas 8000€ (nemyslim teraz prepoctom kurzu) ale auta su tu lacnejsie...

Dakujem vopred za kazdu radu alebo postreh.
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

auta su tam lacnejsie, ale to co u nas uservisujes s 5000€ ta v UK vyjde 8000£.
mikeboy
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.09.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikeboy »

To je samozrejme, a to sa este nebavime a povinnom poisteni a road tax...ale to je vsetko mimo temu...
hanzlik
Príspevky: 55
Dátum registrácie: 13.07.2017 08:49
Bydlisko: Trnava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hanzlik »

no šak hej, možno preto sú tam tie autá aj také lacné
turista
Príspevky: 111
Dátum registrácie: 28.11.2018 15:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa turista »

Chrysler C300 hemi, alebo Volvo V80 :2f93:
mikeboy
Príspevky: 31
Dátum registrácie: 23.09.2008 12:49
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mikeboy »

Myslel si asi S80?
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: martincichy a 22 neregistrovaných