Mercedes 320cdi - velky drahy problem

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

tak ale za opýtanie nič nedám .

Radšej sa spýtam priamo kompetentých ako by ma tu mal niekto mať za niekoho kto sa prihlasuje pod iným Nickom a hrá tu formu pred Vami.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na to sú moderátori malí páni. Oni sú práve tá pracujúca trieda. Toto je robota nejakej "šedej eminencie", ktorej ale chýba znalosť nároa. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
LOCHNESS
moderátor fóra
Príspevky: 3816
Dátum registrácie: 01.12.2007 20:52
Bydlisko: ZA
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa LOCHNESS »

ak si videl výsledky volieb 1 kola tak vieš že na SVK je možné všetko :40bd: :40bd: :40bd:

a keď niekedy vidím príspevky a zdielačky ľudí na FB . .tak ja už uverím všetkému :40bd: :40bd:

vidíš napr @vsevetko si myslel že predávam neviem čo pre neviem koho . .ľudia sú zvláštny a riešia neriešiteľné :40bd:
Atlas
moderátor fóra
Príspevky: 4686
Dátum registrácie: 21.05.2012 13:12
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Atlas »

Ak mozem reakciu ako clovek, ktory par rokov videl fungovanie "pozadia" tohto webu. Majitel webu ani administrator fora si ziadnych platenych ludi na prispievanie do fora nenajal, to mi mozete verit :d :D

Viem aku logiku v tom hladate, ale nie je to tak.

Fenomen s takymito uzivatelmi som kedysi sam riesil, sam som sa snazil pochopit, preco by niekto zakladal profily a prispieval do tem. A s odstupom casu to povazujem skor za "antikampan" a snahu znizit uroven fora. Mozem sa mylit, ale takisto sa nedokazem uspokojit s odpovedou, ze to robi niekto len tak z nudy. A mozno ide o nejaky socialny experiment, ktovie :4012:

Nahanat si zopar kliknuti a dake videnia tymto sposobom na fore pre majitela nema absolutne ziaden zmysel. V tomto je majitel, administrator alebo ako si to nazvete na jednej lodi ako vy. Takito pisalkovia skodia, avsak nie je jednoduche sa ich zbavit.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Je celkom možné, že už sme tak zdeformovaní politikou, že vidíme duchov. lol Ja som napísal len verziu ako by to mohlo byť(možno). :40bd:
A na E.T.ho tiež verím. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných