Skoda Fabia II - startovanie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

henohs
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.04.2011 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henohs »

Páni venujem sa elektroservisu 25 rokov. Nie som priekupník. Mam stravenych vela dni a noci nad podobnymi pripadmi. Samozrejme ze s toho servisu zijem. Je vela olejo a platničko meničov..takze hladajte ludi co sa tomu co robia aj rozumejú. Doba ked sa opravovali embečky na ulici uz skoncila.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Doba ked sa opravovali embečky na ulici uz skoncila.
A to je najväčšia a zásadná chyba automobilizmu vôbec. Pretože ak chceš mať niečo spravené poriadne ,musíš si to spraviť sám. Je pritom celkom jedno či je to splodenie dieťaťa, obklad kúpelky, alebo oprava auta.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Vase kvality nikto nepopiera, verim ze ste skuseny odbornik inak by ste sa 25 rokov neuzivili odflaknutou pracou. Zadavatel sa snazi problem vyriesit, auto opravit, nie ho predat, ak mu teda chcete pomoct, poradte mu, alebo si dohodnite termin. Bohuzial ludia co sa tomu naozaj rozumeju to nemaju napisane na cele, a pokial ste radovy zakaznik bez nejakeho overeneho servisu v ktory mate doveru, tazko sa vam hlada ten spravny, v kope tych flakacov. Hadam ste temu citali, co vsetko sa menilo len preto ze auto sporadicky nenastarovalo, ako odbornik to musite vidiet zretelne...
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Scendo - sorry ale to sa fakt nedá nereagovať. Píše sem sice syn, ale majitel auta je dôchodca :300f: Ako to že človek po 60ke , si za celý svoj život nebol schopný nájsť jedného mechanika? :4012: Ako to že moje číslo majú stále ludia , ktorým som robil okná pred 20 rokmi? A aj keď ich už nerobím, tak neodmietnem nikoho kto potrebuje pomoc.
P.S.: ja som totalny laik v autách , ale ak mi črep neštartuje tak idem systémom iskra, benzín a???? čidlo kluky
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

ja uz 6 rokov fungujem systemom ked na supu nenastartujem, viem ze je cas natankovat za 20e novy benzin :40bd: , potom mam zase 1-2 mesiace pokoj lol, sice sa malo mina benal u mna kvoli plynu, ale u malo jazdiacich a cim novsich aut, by som sa mozno zamyslel aj tymto smerom :-\, moze mat auto uplne tip top, ale ani ten benzin uz neni co byval :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
henohs
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 26.04.2011 19:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa henohs »

Ok.Problem je ze zavada nie je stala a objavuje sa sporadicky. Ak by som to zobral ako zakazku tak mu neviem zarucit ci to bude u nas den,tyzden alebo mesiac. Pochopil som ze diagnostika nepisala v ziadnych riad.jednotkach nič. Treba totiz robit merania v momente ked to nejde. Pravdepodobne v tom momente chyba nejake s napajaní.Vtedy riadiace jednotky nežijú a tym padom nemaju ako zapisat zavadu. Takze polorozobrane auto ked to nepojde merat v roznych bodoch napajanie. Samozrejme sa daju preventivne menit rozne komponenty a ho tak poslat do sveta ale pokusov uz bolo asi dost. Ja viem ze tieto informacie su mu prd platne ale skolenia tu davat nebudem. :300f:

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Bing [Bot] a 37 neregistrovaných