Aky hybrid ?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ci bezi na XP alebo na inom je jedno ale nato by si mal mysliet, ze bezi ak ich vsetci vypnu potom budes setrit planetu.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Tak toto si trafil - ak by som bol absolutistický monarcha tak poradie likvidácie škodlivých elementov by bolo : politici, reklama, internet a obchodné reťazce. lol Ver tomu že kravička vie svoju vďačnosť prejaviť ovela lepšie ako socialne siete. :4012:
A debaty o hybridoch by prebiehali maximalne v miestnej krčme pri poldecáku. :d :D
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tatko ja som z xpckami skoncil pred dvoma mesiacmi takze chapem ta lol, super to bolo ale 2 mesiace stacili a 7micky by som uz nemenil za xp naspat, aj ked ich este stale mam, proste veci idu dopredu a 64bit a 16GB ram a SSD disk je to celkom iny vykon na XP a 7, mozes mi verit ;-)
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Bajo tu nejde o to či máš 95ku alebo W10. Tu ide o to, že tá sieť vôbec existuje a prináša viac negatív ako pozitívneho.
To je rovnaké ako s lietadlami - je pekné že spájajú ludí a kontinenty, ALE lol ak by príroda chcela aby ludia takto cestovali, tak im sama dá krídla. Takže tým že lietame a presúvame sa medzi svetadielmi ideme vlastne proti prírode. :4012:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

oco13 napísal:https://www.garaz.cz/clanek/jak-se-hasi ... lanky-home
Ešte niečo k hybridom a elektromobilom. :40bd:
tatko jazdis s plynakom, mas benzin v nadrzi, ja myslim ze az to v spravnom momente chytne plamen, nebude ti do smiechu lol, na toto je asi naj nafta, tej sa tusim chce najmenej horet z toho vsetkeho...zasada cislo jedna bude asi nehoret, bez ohladu na pohon ja bych to videl asi tak :-\ a co sa ma sa stane, moj tatko lezal v posteli a padol nanho plafon, co ma teraz spat len pod sirakom pre istotu :40bd: ?
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Náhodou vieš aká by to bola forsáž. A tatko by mal spávať pod širákom nie kvoli plafonu, ale kvoli tomu ,že je to zdravšie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Siet neprinasa ziadne negativa, ludia prinasaju do siete negativa :) Ona nebola stvorena nato aby to skoncilo pri vysledku ty si k.k.t, nie ty si k.k.t :) Na intrAnete sa s negativami nestretnes.

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 23 neregistrovaných