Passat B6 2.0 TDI 125 kw DSG Automechanik Michalovce

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
l0gitex
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.04.2012 16:51
Zdieľať na Facebook

Passat B6 2.0 TDI 125 kw DSG Automechanik Michalovce

Príspevok od používateľa l0gitex »

Pozdravujem, mam dva mesiace tento hore menovany passat a trocha ma uz zacina trapit. Robi mi to ze raz za par km niekedy po 50 niekedy po 100 mi auto ako keby zacne jemne cukat v trojke alebo stvorke a pyta si viac otacok a potom az prehodi na vyssi stupen. Robilo to aj ked mi svietila kontrolka dpf a usiel som to vypalit. ked zhasla auto islo normalne. no uz sa mi stalo parkrat ze to robi aj ked kontrolka nesvieti. Uz som dal do toho dost penazi a teraz mi vravia ze to moze byt dpf. tak uz neviem. Alebo ak niekto z okolia mi vie poradit kvalitneho mechanika ktory to da dokopy budem velmi rad. :) naposledy som minuly tyzden daval robit repas turba lebo v servise kamosovi ukazovalo ze vynechavalo, teraz turbo slape perfektne ale problem je stale ten isty. dakujem
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Okrem autorizaku jediny profesionalnejši autoservis je AUTOFLASH na Okružnej ul.,hned za RADES-om
http://www.autoflash.sk/kontakt.html?m= ... 6ace96e215
chodia tam aj cezpoĺní..

A okrem toho už len Kolesar , ale tam sa sam nedostaneš , len na odporučanie
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

gitex-pises-turbo si dal na repas,lebo kamosovi diagnostika vypisala vynechavanie turba,teraz uz turbo ido normlane,ale chyba ostala.No to je co za blbost?Ako si vedele pred tym ze turbo "vynechava"?Ako vies teraz ze uz turbo fakci normalne?
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Bože ako rád by som videl ako zistili to vynechávanie,tu sa človek dozvie také novoty že by išiel do kolien
l0gitex
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.04.2012 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa l0gitex »

vravel mi ze na diagnostike mu ukazovalo na grafe ze vynechava. Ako ja sa do takychto veci moc nerozumiem ale tak veril som mu.
avelmak
Príspevky: 2654
Dátum registrácie: 25.12.2008 16:29
Bydlisko: Rimavska Sobota
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa avelmak »

Nemal by si mu verit,ziadny graf neukazuje vynechavanie turba,vies preco?Lebo turbo zacne pracovat hned po nastartovani a vypne sa po vypnuti motora,teda ziane vynechavanie nehrozi.Okamzite men mechanika.
l0gitex
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 25.04.2012 16:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa l0gitex »

fuh, tak to si v pondelok zistim ze ako to teda je. dakujem za dobru radu!
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Skôr to vyzerá na zlý výklad.Na grafe mechanik sleduje dva parametre požiadavku a skutočnosť.Tie dve čiary idú v ideálnom prípade blízko seba,čo znamená nepatrné odchylky,pri probléme sa značne vzďalujú.Dá sa to vyjadriť ako vynechávanie ale správne sú to odchýlky.Nesmie sa zabúdať že schopnosť vyjadriť alebo presne opísať čokoľvek nie je úplne darom každého človeka
Aby bolo jasné o čom je reč....
[img]https://i.postimg.cc/MvvWjPb7/aaaaa.jpg [/img]
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: fzubaty, PROCHY603 a 74 neregistrovaných