Citroen C5 - rádio

Diskusia ohľadne vozidiel značky Citroen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

noldi
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:17
Zdieľať na Facebook

Citroen C5 - rádio

Príspevok od používateľa noldi »

Ahojte. Mám c5-ku r.v.2009 a mám malý display na rádio. Chcem sa spýtať či by som tam vedel nahodiť aj velký display či sa to dá zapojiť aby to aj fungovalo. Ďakujem.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Vsetko sa da, isteze.
Len zalezi od mnozstva prostriedkov, ktore si ochotny do toho dat, to je rozhodujuce.
Radio s navi, displej, kablovacku, panel/ listu kupis u poliakov za cca 350€,popripade tu listu niekde na vrakaci, alebo novu za asi 70-80€, ostatne je uz len o stravenom case pri tom.
Ja v tom nevifim zmysel. Kup si drziak na fon, pouzi smartfon s navi, mas to moznost aj s online podporou, navi bud bezplatna google, co waze (co je vlastne tiez google), ci daku platenu ako sygic a podobne… ak mas radio s usb a bluetooth, tak by som to duplovane neriesil.
noldi
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noldi »

Obyčajné rádio mám ani bluetooth ani usb. Ale dakujem za radu.
mastik29
Príspevky: 2867
Dátum registrácie: 07.04.2010 20:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mastik29 »

Neviem co sa ti nepaci, ale tak to je.
Tu mas tu navi:
https://allegro.pl/oferta/citroen-c5-ii ... 7731409524
Asi cca 400€. K tomu samo budes musiet este kupit tu listu, cenu som ti pisal.
Takze si v tom za asi 500€, preto pisem, ze blbost.
Len skoda, ze tebe sa neunuva napisat nic via, nepises nic o farbe, ci cierna, alebo bezova, ani nepises nic o type tvojho radia.
Tym koncim, ked je zadavatel temy lenivy, zbytocna moja namaha...
noldi
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 29.12.2010 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa noldi »

Nie som lenivý len som nevedel ze tolko veci k tomu potrebujes vediet. Hlavne som chcel vediet či sa to dá prerobit alebo nie lebo ked nie tak načo budem riešit farbu rádia to už môžem aj potom. A druha vec keď sa dá prerobiť tak neni jedno že teraz aké rádio tam mám?ja až tolko k tomu nerozumiem nie som odborník keby som vedel čo s tým tak sem nepíšem preto som sa opýtal tu nech mi poradia a ked niekto potrebuje vediet viac info tak nech to napise s tým mi pomôžete nie stým že ma zjeb..te.Inač nebola zbytočna namaha lebo už viem kfe sa to da kupit kolko to stojí atď. Ďakujem velice pekne!
Napísať odpoveď

Návrat na "Citroen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní