Kúpa starsieho auta z Nemecka- Rakuska? Fabia 1.9tdi,sdi.

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

sunny1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.09.2016 18:00
Zdieľať na Facebook

Kúpa starsieho auta z Nemecka- Rakuska? Fabia 1.9tdi,sdi.

Príspevok od používateľa sunny1 »

Ahojte, oplati sa este v dnesnej dobe kupit starsie auto z Nemecka ,alebo Rakuska- fabia 1 generacie 1.9tdi alebo sdi, po facelifte ? oplati sa mi vycestovat po auto , alebo ho kupit u nas,neviete poradit niekoho ,kto vozi starsie auta zo zahranicia z okolia Kosic, dakujem
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Fabie sdi idú od 1300 do 2500 eur, takže neviem, podla mňa je to blbosť. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Finančne to neposkytuje výhodu.Výhoda by jediná mohla byť za predpokladu že si majiteľ sám vyberie auto a vie ho na mieste po technickej stránke vyhodnotiť.Získal by hodnoverné auto,a u tejto motorizácie na hodnovernosti km záleží úplne zásadne.Rakušák sa nezníži na stočenie odometra,nebezpečie hrozí v D aj Ost od inostrancov,turkov,poliakov a všetkej tej hávede namotanej na autokšeft.
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Presne tak. Dobré auto, alebo dokonca "cukrík" nájdeš aj na Slovensku, ale treba hľadať a mať dostatok času. Nekupovať s horúcou hlavou. Len jedno nechápem - prečo chceš trestať svoj chrbát v tých sedadlách.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
jarino777
Príspevky: 22
Dátum registrácie: 25.04.2017 08:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarino777 »

uz by som to ted asi tak neriesil. tak auto kupis aj tu. a minule dokonca davali, ze kolki sa opalili nad tym, ze si takto doviezli auto z nemecka, no nevedeli ze ho nemci vyradili len na nahradne dieli, takze sa uz vlastne neda prihlasit
sunny1
Príspevky: 13
Dátum registrácie: 21.09.2016 18:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sunny1 »

Tak len ten cukrik tu tazko zohnat... viete poradit co na tych sdi najviac odchadza, a co najviac na tdi,pripadne spotreba realna v meste ...
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Nerieš spotrebu, ale cenu servisu a hlavbne kto ti ho bude robiť. Odchádzajú čerpadlá,vstreky a turbá. A nepotrebuješ hladať cukrík,ale bežné auto ktoré si po kúpe odservisuješ.
Kamarát má tdi fabiu cukrík s skoro nulovým nájazdom a keď ju raz za pol roka vytiahne z garaže tak má polámané plasty z dôvodu skrehnutia a starnutia. Takže zbytočne nesnívaj o cukríku lebo tie nie sú ani u nás ani v nemecku. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Napísať odpoveď

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných