BMW e87 118d , 2005 - výmena ručnej brzdy a oleja

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

oco13 napísal:
Mateusz737 napísal:Čo ho strasis však je tam bezudrzbova reťaz
Toto bol dobrý for - ty si asi tú "retiazku" ešte na vlasrné oči nevidel. Aj napriek "bezúdržbovosti" má svoj výmenný interval. Sú reťaze čo ho majú dokonca nastavený na 120t km.
- nemáš pravdu teda určite nie všeobecne. Japonci napr. nissan, toyota, suzuki žiaden interval na reťaz nemajú a ako sa píše kto nie je dement tak vyťahanie včas spozná a porieši.
hjundai
Príspevky: 2711
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

jani2 napísal:Ďakujem chlapci za reakcie :2f93:
Možno bolo na veci napísať , že sa vôbec nevyznám v cenách a dieloch a tejto problematike, takže som chcel otvoriť diskusiu a urobiť si obrázok o cenách a počuť to od skúsenejších ľudí, nejde o to, že by som plakal kúpil som si BMW a teraz treba priplácať ( len sa chcem zorientovať v tomto či sa s tým možno niekto stretol , poprípade čo za to platil a či je výsledná suma dobrá, alebo nie ) Poprípade viem posunúť kontakt, ak sú ceny dobré ( jedna sa však o východ ). Čo sa autá týka vraj je po prehliadke vo veľmi dobrom stave ( menená spojka , vstreky, olej a všetky filtre každých 15k km, tyče riadenia , ložiská a podobne ) akurát tento kovový diel ( vraj sa to volá štíty ) je nepoužiteľný na namontovanie ručnej brzdy after Market sa vraj robí v cenách 11e a 22e za kus , inak auto nemá DPF a má reťaz, ako to tu bolo spomínané :2f93:
- vieš Jani to je pekné ale tvoje info sú vcelku o ničom, jednak je to drobnosť čo popisuješ ktorá nestojí za reč - všetko si kúpil, nemusel si hľadať v Brazílii, ceny čo si zaplatil sú ničotné takže celá téma tak trochu o ničom. To je všetko čo sme ti chceli povedať. Želáme veľa spokojnosti a prosím nejazdi ako dement len preto že je to BMW.
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

jani2 napísal: posunúť kontakt, ak sú ceny dobré
Kontakt na východe http://www.sto-topservice.com/ Robia skoro za hubičku, odporúčam.
pavolh
Príspevky: 119
Dátum registrácie: 31.10.2007 20:48
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pavolh »

len tak medzi rečou, motor M47 nemá žiadne problémy s reťazou, tie začali myslím že od roku 2008 s motorom N47
ivan-k
Príspevky: 23
Dátum registrácie: 24.01.2019 21:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivan-k »

Teraz tu bude kazdy den tema ci ten alebo onen autoservis uctuje ferove ceny?? Zacal to ten pupus co orodoval za priatela ohladom ceny vymeny brzd.kotucov a platniciek atd atd..teraz zase brzdy..uvedomte si ze tie brzdy su najdolezitejsia vec na aute. Okrem ineho, to ''auto'' ti aj tak urobili zadarmo. Co by si povedal, keby ta vymena motoroveho oleja aj s filtrom stala 240€ tak ako platim ja..kupte si bicykle, alebo mestsku dopravu pouzivajte. Skoda sa ozyvat a opakovat pribeh o bananoch a opiciach.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Ivanko, takže všetci ktorí nie sú ochotní platiť za výmenu oleja 240 eurákov tak ako ty, si nemali kupovať opicu keď nemajú na banány ?
Alebo nedajbože máš 20 litrovú náplň oleja v motore a olejový filter do neho stojí 40 euro ?
Lebo potom áno, môže vychádzať výmena oleja do cca 240 euro.
A to že sú brzdy dôležité, má zároveň znamenať že sa má platiť viac ako je primerané ?
Mateusz737
Príspevky: 714
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

pavolh napísal:len tak medzi rečou, motor M47 nemá žiadne problémy s reťazou, tie začali myslím že od roku 2008 s motorom N47
Áno, ale od r.2007 do 2009 :4012:
fiat012
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 02.11.2009 14:29
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa fiat012 »

Ak si trocha zrucny tak si to sprav sam.Tie plechy prehniju a nedaju sa uchytit pakne.Ale nieje ich treba menit.Pouzi srob z podloskami alebo kup tie tckove sroby na octaviu tie su vadcie a bude to drzat.Robil som to aj ja tak

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: patrik67 a 9 neregistrovaných