Kia Ceed 1.6 GDI - výfuk (neexistujúca druhovýroba)

Diskusia ohľadne vozidiel značky KIA

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

markoimportauto
Príspevky: 1458
Dátum registrácie: 25.09.2006 12:08
Bydlisko: Spojené bratislavské emiráty
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa markoimportauto »

Lubos01 napísal:Ďakujem :)

Marko = 550 Eur, chápem, že menej ako na pulte, no aj tak dosť :)
to je moja nákupná cena, lepšiu na originál nový diel žiaľ nedokážem...
www.carsale.sk výkup, import-export vozidiel: nové, demo, jazdené so zárukou Preprava vozidiel z / do EÚ Registrácie dovezených vozidiel
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

oco13 napísal:Toto ma na tejto téme zarazilo. Ako si prišiel na to, že sa rozpadá zvnútra? Lebo ja sa o výfuk zaujímam až vtedy ak ostane ležať niekde na ceste. lol Ja teda fakt neviem ale pokial sa dá auto naštartovať ,alebo roztlačiť tak je dobré..... či?
vsetky moje vyfuky sa zasadne rozpadli znutra, poznas to lahko, hrkoce v nom kovosrot :40bd: , ale je pravda ze uz som aj nato kaslal a 2x som stratil tlmic ze odpadol na cestu, ked mu odhnil spoj rura-kastrol, ten ostal na zadnej gume lol a raz mi odpadla na zem stredova rula jak sa spajaju do Y lol
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

oco13 napísal:Toto ma na tejto téme zarazilo. Ako si prišiel na to, že sa rozpadá zvnútra? Lebo ja sa o výfuk zaujímam až vtedy ak ostane ležať niekde na ceste. lol Ja teda fakt neviem ale pokial sa dá auto naštartovať ,alebo roztlačiť tak je dobré..... či?
raz mi tak skoncil stredny bubon favorita pred nohami ked som stal pred prechodom pre chodcov. odpadol z neho ked isiel naokolo :D:D
monojetronic
Príspevky: 168
Dátum registrácie: 06.05.2010 01:40
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa monojetronic »

trosku googlim ohladom dostupnosti dielov na korejcov, a pozeram ze este stale plati ze servisovat s aftermarketom sa to neda.. napr terajsia generacia Hyundai i30 nema v autodieloch diely na rozvody, ramena, vyfuky, poloosi a podobne ? co je za takymto spravanim, ze sa nepredavaju? ved ako tu niekto pisal, to su miliony vozidiel po svete ... to ma nejako zacalo odradzat od korejca
Mateusz737
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 16.09.2018 21:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Mateusz737 »

Keď chces aby platila záruka musíš používať orig.diely a hnojdaj má tuším 5rokov ,ale myslím že na 4rocne a staršie zoženies všetko z druhovyroby

Návrat na "KIA fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 3 neregistrovaní