VW RNS 315 autoradio alternativa

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

th0mas00
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.03.2019 14:46
Zdieľať na Facebook

VW RNS 315 autoradio alternativa

Príspevok od používateľa th0mas00 »

Zdravím,
Nedávno som si kúpil VW Touran 2014 s rádiom RNS 315. Zatiaľ s ním nie som až tak spokojný ako som očakával. Predsa len je to už starší typ rádia. Chcel by som sa spýtať, či už niekto vymieňal toto rádio za iný typ rádia? Má niekto skúsenosti aj s autorádiami z Číny do VW? Oplatí sa to?
Ďakujem.
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Najčastejšie sa jedná o lacné a nekvalitné čínske autorádia z pofiderných zdrojov a bazárov.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

treba si to kuknut priamo na aliexpress a nedavat zarabat priekupnikom,preposielacom napr.z bazosa

Kto ma ucet v banke si moze priamo kupovat z pohodlia domova a vacsinou aj bez postovneho

...ked uz je vola kupit cinske radio
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

v ZA je jeden manik co to ponuka aj z montazou a zarukou a cudaj sa svete ma to lacnejsie ako zo spominaneho alika pohladas na bazosi to najdes , na tvoje auto stoji 2din radio z montazou ,zarukou aj pozarucnym servisom 240 eur
puma11212
Príspevky: 84
Dátum registrácie: 25.01.2009 17:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa puma11212 »

Ked chceš vymeniť RNS315 tak jedine za RNS510(vyšia rada s hardiskom). činu by som nekupoval ani zadarmo. Budeš slabšie chytať stanice, budeš mat problem s vypinanim radia a komunikaciou z infotaimentom, displej neni ani zdaleka tak kvalitny ako ma RNSko,
a to nehovorím o plechovom zvuku. a vyzera to hrozne!
RNS315 RNS510 - vyrába firma Continental Automotive Czech Republic s.r.o.
Si prečitaj VW forum tam su mraky otom popisané:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?t=274531
http://www.vw-club.sk/viewtopic.php?t=54023
:zg282:
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Prvé čo mi napadlo keď sa táto téma objavila, že zase niekto nemá čo riešiť, tak vymýšľa veci ktoré nie sú podstatné.
Nie som žiaden elektro odborník, ale mám v aute VW rádio ešte predchádzajúcej generácie a musím potvrdiť, že príjem je výborný, predpokladám že toto nebude horšie.
U mňa sú štandardné repro, takže viem si predstaviť aj lepšie, ale auto nie je koncertná sieň, niekedy radšej počúvam zvuky auta.
Som rád že sa puma ozval, sám to neviem odborne zdôvodniť, ale súhlasím s ním.
lubomt
Príspevky: 1147
Dátum registrácie: 15.03.2007 21:48
Bydlisko: Martin
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa lubomt »

Je to ako pise puma. Zamen jedine za RNS510. Cinu nie. Nekvalitny prijem, radio viac susti ako hra, zvuk o nicom. Ked porovnas hmotnost cinskeho a RNS510, pochopis. Cina lahka ako v radii nic nebolo.
th0mas00
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 08.03.2019 14:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa th0mas00 »

Ďakujem za Vaše názory.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní