Výklad dopravných predpisov

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

tatko nevim ci ty chces zrovna stretnut analnu vilu, ja bych nerad, kolonoskopia stacila :-\
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Možno by som jej ju ja vykonal obojručne lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

nemozete si to pisat do sprav? nech to nemusime citat vsetci... alebo ak uz nemate co k teme, aspon nedegradujte dalsiu temu na zumpu :(
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Scendo ,toto vôbec nebolo písané ako téma, ale skôr ako krčmová debata. To znamená že pokial to tu krčmár nezavre, alebo niekto neebne do stola, tak tu budeme tliachať ďalej. :40bd: :40bd: Ale na rozdiel od iných tém, aspoň gramaticky vyhovujúco. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Jasne, odpoved hodna oca, od teba uz ine ani necakam, len si hudies svoje... Krcmove debaty si nabuduce zakladaj v sekcii na to urcenej. Mnoho ludi (aj neregistrovanych) sem chodi cerpat cenne informacie, rady a myslim ze nielen mna vytaca ak uzitocna diskusia padne na uroven spominanej zumpy. Toto forum som vzdy povazoval za cenny zdroj informacii, dlho som nebol ani registrovany, napriek tomu som sa tu mnohemu priucil, mnohe dozvedel a precital kopec zaujimavych diskusii, aj sporov, hadok, sam som si sem prisiel po radu, ale akonahle tema padla na uroven nadavok a nezmyselnych prispevkov o nicom, smutne som ju zavrel... Kolkokrat pri diskusiach sa dozviem ci vygooglim veci ktore som sam nevedel a rozsirim si obzor, ako aj v tejto teme... Skoda... Pritom je tu kopec odbornikov, dokonca aj teba vnimam ako skuseneho cloveka, co zazil kadeco a mnohe pozna z praxe, vedel by si mnoho uzitocneho napisat, vysvetlit, ale ty si taky "svojsky" taky samozvany mudrc co sa nikdy nemyli, taky harabinko co bude tvrdit ze vyhral, aj ked na hrade bude niekto iny.

Fakt skoda ze sa tu neraz vyborne temy zmenia na smetisko smajlikov, offtopicu, tema odboci na mile od povodnej otazky, a vela uzitocnych informacii sa strati v kope spamu, invektiv a zbytocnych poznamok... Nechcem nikoho urazit, ale ak to tu ktosi moderuje a dohliada na poriadok, chcelo by to trocha sprisnit ;)

Inak oco, okej, je to tvoja tema, tak si to odmoderuj :) ale daj tomu nejake mantinely a dalej ako na kolonoskopiu u analnej vily uz nechodte, pls ;) peace!

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných