Opel Insignia 2.0CDTI 120KW alebo 125KW s adblue

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

dodko111
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 17.01.2015 22:13
Zdieľať na Facebook

Opel Insignia 2.0CDTI 120KW alebo 125KW s adblue

Príspevok od používateľa dodko111 »

Ahojte, chcem kúpiť Opel Insignia 2.0 CDTI 120kw alebo 125kw s adblue r.v.2015 a viac. Chcem sa opýtať, či sú kvalitné alebo kazové tie autá. Za kvalitné odpovede Vám ďakujem.
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

KAZOVÉ- aké pekne slovo, musím naň reagovať.

Máš to tak isto ako s chrupom, staráš sa nemáš problém, nestaráš .....

Všetko je to vo hviezdach po akom prasiatku kúpiš ten sOplik.

Len pripomeniem, ze opravy uz nestoja 5 korún ako na nejakom starom dieslaku( euro 3,4). Dúfam, ze ti nemusím vysvetľovať co sa na takom euro6 aute môže pokaziť.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

s chrupom neporovnavat :3020: , genetika, strava robia viac jak zubna kefka 3x denne, to su len take bludy pre male deti ze kazdy clovek je rovny a rovnaky, nadelene ma kazdy rozne tak to chce priroda a my sa mozme aj pokrajat a bude to tak, treba sa s tym zmierit
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
pogo-roll
Príspevky: 310
Dátum registrácie: 02.08.2009 11:21
Zdieľať na Facebook

Re: Opel Insignia 2.0CDTI 120KW alebo 125KW s adblue

Príspevok od používateľa pogo-roll »

dodko111 napísal:Ahojte, chcem kúpiť Opel Insignia 2.0 CDTI 120kw alebo 125kw s adblue r.v.2015 a viac. Chcem sa opýtať, či sú kvalitné alebo kazové tie autá. Za kvalitné odpovede Vám ďakujem.
si odsleduj ci nema nacaty zotrvacnik a unik oleja v predu v motorovej casti (nekupuj s vycistenym motorom) ...rovnaky problem mam aj s astrou sice s tym fungujem asi 5rokov ale je to podla mna taka casovana bomba :) a vobec netusim z kade to tecie :-/ inac asi celkom spolahlive a pohodlne auto
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

1. Z kazdeho auta raz bude opel...
2. 90% a mozno aj viac opelov su firemne tragace, kupovane pod cenu, aby to aspon noiekto zobral.
3. Zaruka na nove ople je 2 roky - uz to je znak tragickej spolahlivosti.
4 a aj v tej kratkej zaruke , neuznavajvelmi poruchy , vid pruser s 1,4 turbobenzin ..

Zaver: opel je opravnene lacne auto. Image nula, spolahivost tragicka.

Radsej zanovneho korejca v zaruke ako zodraty sluzobak.

Je to zastarany tragac, tazky a uzraty, obrovsky prepad hodnoty.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

YxoYpsilono a jeho hate na Opel v každej téme :40bd:
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Dep, takých nás bude viac. Momentálne viem o jednej Insignii za 14 litrov čo nevydržala majitelke ani rok.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

YxoYpsilono napísal:1. Z kazdeho auta raz bude opel...
2. 90% a mozno aj viac opelov su firemne tragace, kupovane pod cenu, aby to aspon noiekto zobral.
3. Zaruka na nove ople je 2 roky - uz to je znak tragickej spolahlivosti.
4 a aj v tej kratkej zaruke , neuznavajvelmi poruchy , vid pruser s 1,4 turbobenzin ..

Zaver: opel je opravnene lacne auto. Image nula, spolahivost tragicka.

Radsej zanovneho korejca v zaruke ako zodraty sluzobak.

Je to zastarany tragac, tazky a uzraty, obrovsky prepad hodnoty.
..Zle si sa vyspal? Alebo ta opel zrazil? Ved to co si napisal plati pre vsetkych a na vsetko a viacrocnu zaruku davaju, lebo nejako prerazit treba, u opla mozes mat 5rocnu rovnako..
Pogo rol... Ten olej ti tecie spoza DPF v spojeni trubky z blokom motora mierky oleja.
oco13... ja zase viem o jednej insignii, na ktorej som dal 150tis a novy majitel na nej beha uz dalsie 4r. bez problemov..
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Truck, tak to zrejme nebola 2017ka ročník. lol Ale nejde o konkretny model ide o renomé značky, ktorú už servisy v niektorých regionoch odmietajú robiť. :4012:
Ako tu už niekto správne poznamenal nastáva doba , keď nekúpiš auto aké sa ti páči, ale také na ktoré máš mechanika. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

oco13... to ano.. euro6, by som uz bez 7rocnej realnej zaruky nekupil.. a rovnako iba do 100tis a poznat dokonale historiu servisu, vtedy je aka taka sanca, ze este nieco zvladne..
este by som dodal.. passat mi zmizol, ale opel nie... na image sa mozem vies co..
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

pár tých insignií som vo firme mal a problémy v rámci všetkých značiek +- rovnaké.
pri normálnom servisovaní som v podstate nezaregistroval vážnejší problém ako vytopený zámok zadných dverí na kombíku.
podvozky držia aj klasické aj nastaviteľné na našich super cestách vcelku ok, do 200000 nič nebúcha a neklepe.
čo mi vadí, je cena origo servisu a ich "kvalita".
spotreba na 140k kombíku je 5,3 litra.
dreeevo
Príspevky: 454
Dátum registrácie: 21.11.2010 20:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dreeevo »

SORRY, spotreba 5,3 litra je hlúposť, jazdil som s tým autom v rámci firmy hoodne km a keď si sa dostal na 6 litrov tak si bol brutal eko jazdec...slaby motor na také prežraté auto, superb alebo passat s rovnako výkonným motorom je neporazitelný pre insigniu...a ináč pri 170 000 na tom zdochol DPF, cena v origo servise skoro 4000e, ďakujem neprosím :-\
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

Nie je to ziadenhate, len fakty.

Záruka je dva roky, za príplatok je možné POISiT si NIEKTORÉ komponenty.
Od zaruky typu Hyundai to ma hooooodne daleko.

Insignia je ťažká, lebo Opel šetril a nepoužil vysokopevnostných oceľ..

Motory benzin su Opel = cisty shit
Motory nafta su Fiat = da sa, ale ziaden zázrak, lebo to uz chlapci z Opel vylepsovsli.

A zabudol som na malo miesta..

Jednoducho Opel je lacné auto, technologicky zaostalé, zaruky ma problem uznávať ako píšu užívatelia na fórach.

Preco míňať vlastne peniaze na shit, ked za rovnake prachy kúpiš korejca, ktory je este v továrenskej zaruke??
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

dreeevo napísal:SORRY, spotreba 5,3 litra je hlúposť, jazdil som s tým autom v rámci firmy hoodne km a keď si sa dostal na 6 litrov tak si bol brutal eko jazdec...slaby motor na také prežraté auto, superb alebo passat s rovnako výkonným motorom je neporazitelný pre insigniu...a ináč pri 170 000 na tom zdochol DPF, cena v origo servise skoro 4000e, ďakujem neprosím :-\
Priateľu nepresviedčaj ma tu s tvojimi kktinami, čítať viem a keď napíšem 5,3, tak je to 5,3. To, že ty si videl na displayi niečo iné ma nezaujíma, mám to auto od nova vo firme, často sa s ním mocem po zlých cestách a desaťtisíce km je tam spotreba do 5,3.
Milujem, keď mi moju vlastnú skúsenosť príde niekto vyvracať. A ináč má 200 000 a nezdochlo v nej nič, treba sa vážne zamyslieť ako sa u vás vo firme jazdí s autami. To je celé, ten prvok medzi pedálmi a volantom je kľúčový.
elauato
Príspevky: 254
Dátum registrácie: 26.09.2013 13:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa elauato »

YxoYpsilono napísal:Nie je to ziadenhate, len fakty.

Záruka je dva roky, za príplatok je možné POISiT si NIEKTORÉ komponenty.
Od zaruky typu Hyundai to ma hooooodne daleko.

Insignia je ťažká, lebo Opel šetril a nepoužil vysokopevnostných oceľ..

Motory benzin su Opel = cisty shit
Motory nafta su Fiat = da sa, ale ziaden zázrak, lebo to uz chlapci z Opel vylepsovsli.

A zabudol som na malo miesta..

Jednoducho Opel je lacné auto, technologicky zaostalé, zaruky ma problem uznávať ako píšu užívatelia na fórach.

Preco míňať vlastne peniaze na shit, ked za rovnake prachy kúpiš korejca, ktory je este v továrenskej zaruke??
Nuž tvoje fakty sú fajn, ale moja skúsenosť s 5 kusmi je iná. Dohromady sa na nich nabehlo 800tis až milión km, ale som rád, že mi tu vysvetlíš ako sú nahovno.;-)
Mal som za život osobne alebo vo firme cca 50 aut, od škodoviek, cez vw, seaty, volvo až po audiny, bmw, lexusy....
A smelo si dovolím tvrdiť, že insignie absolútne nevytŕčajú v ničom negatívnom oproti zvyšku produkcie. Naopak, také priekaky ako porúchané DSG, preskočené rozvody a podobné chuťovky som u nich nezažil, zato u nemenovaných značiek áno.
Je to obyčajné, priemerné auto strednej triedy, ktoré relatívne pohodlne odvezie aj na slovenských cestách, pričom napriek menšiemu priestoru na zadných sedačkách pred kolenami, to kompenzuje veľmi dobrým komfortom sedenia.
Pre mňa ideál voz do firmy prípradne aj súkromne pre niekoho, kto nemá potrebu si honiť brko pred susedmi. To, čo má to auto splniť, plní úplne bez problémov.
A ešte raz opakujem, tie moje pod mojou správou najazdili 800 000 až 1000 000 km, takže asi to už trošku posúdiť viem. Hlavne keď ja som bol ten, čo uhrádzal každú jednú faktúru zo servisu
:zg282:
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: 66QUATTRO a 99 neregistrovaných