Vyťažovanie aut

Všetko čo súvisí s kamiónmi, ťahačmi a s prepravou

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Filipi13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.09.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

Vyťažovanie aut

Príspevok od používateľa Filipi13 »

Zdravím,
potrebujem doviesť cca 130 sadeníc stromov z Česka - Brandýs nad Labem na Slovensko - Zeleneč pri Trnave, sú v 3-5l koflíkoch v max výške 150 cm. Dopočul som sa o vyťažovaní nákladných aut, vedeli by ste mi poradiť kam sa obrátiť ? Kde čo skúsiť ?...
last
Príspevky: 32
Dátum registrácie: 25.11.2012 15:05
Zdieľať na Facebook

Dovoz

Príspevok od používateľa last »

Akákoľvek špedícia ti to za mastné prachy rada porieši.....oslov priamo dopravcu z okolia Trnavy a poriašiš to za slušnú sumu.....treba udať termíny nakládky,vykládky a váhu tovaru.
kamkas
Príspevky: 40
Dátum registrácie: 02.01.2010 00:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kamkas »

Alebo skús 123dopyt.sk, ja som tam kedysi dával podobný dopyt.

Pre Teba ako zadávateľa dopytu je to zadarmo.
Filipi13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.09.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Filipi13 »

No na 123dopyt.sk dopyt už som písal, a práve dnes mi prišla správa, že dopyt rozoslali 44 prepravcom, tak som zvedavý. Ale pôjdem veru asi skúsiť i osobne za nejakým prepravcom. Predajca stromov Lesoskolky.cz mi dal cenovú ponuku na dopravu 370€, čo je privela penez, na to, že stromy budu stat cca 750€. Ďakujem...
Rado04
Príspevky: 49
Dátum registrácie: 10.02.2010 12:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Rado04 »

Vsak pozicat obycajnu dodavku napr. sprinter za 40e v avise a tam to pekne sa nasklada na podlahu do korby plus naklady na phm a nejake popruhy prip nieco na uchytenie ak nie tak pomalsia pozornejsia jazda a vybavene
Filipi13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.09.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Filipi13 »

No mám pocit, že túto variantu som pozeral a za 40€ sa nedalo. Tam to bolo obmädzené na kilometre, to znamená, že do max 200km by sa dalo zapožičať za tých 40€, inak 60€. Túto variantu zvažujem ako poslednú, ked sa nebude dať inak. Oveľa efektívnejšie mi príde toto vyťažovanie, jak pre mňa tak pre prepravcu atd...čas, phm, efektivita atd...namiesto toho, aby šiel naspäť naprázdno si privyrobí a ja nebudem musieť ísť tam i spať, čo je i na celý deň, čo práve v tomto období nepríde vhod...
vpeto
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 20.11.2009 20:30
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vpeto »

Na Avis pozor, nemaju na podlahe tu ochrannu dosku a pri minimalnom skrabnuti uctuju skodu za 330 eur, velky pozor na toto.
Filipi13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.09.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Filipi13 »

vpeto velká vdaka za upozornenie! Zatial to tak vyzerá, že využijem služby toho avis -u, našiel som tam auto vyhovujucej velkosti Renault trafic furgon za 45€/den...zatial mi jeden prepravca poslal ponuku, že by to dal za 465€, čo su mega peniaze...
martincichy
Príspevky: 5429
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

V tvojom okoli je kopec autopozicovien. Nemusis sa upinat na avis.

Skus aj bazos. Je tam toho dost. Minule som mal ducato za 20 eur. Sice starsie, ale nikto neriesil skrabance na podlahe.
N.M.
Príspevky: 52
Dátum registrácie: 18.01.2010 18:59
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa N.M. »

Neviem či má význam to riešiť osobne... zabiješ minimálne 1,5dňa...toto sa rieši cez autodopravu nie osobne, a ak ti aj nejaký dopravca dal šialenú cenu, tak sú určité stránky kde sa to dá vybaviť za oveľa nižšie ceny a k tvojej plnej spokojnosti... ak chceš ozvi sa... ja sám mám autodopravu no a to čo ti ponúka ten dopravca za 465eur je fakt veľa....
Filipi13
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 03.09.2017 15:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Filipi13 »

N.M. tak 1,5 dňa si myslím ,že by to nemalo zas trvať...ak chcete môžte dať cenovú ponuku na môj email : reipricht@gmail.com , Ďakujem
qubey
Príspevky: 6
Dátum registrácie: 08.03.2019 14:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

nie je špedička ako špedička

Príspevok od používateľa qubey »

Dobrý deň všetkým menším dopravcom, resp. dopravcom s menšími vozidlami, o ktoré sa veľké špedičné spoločnosti nestíhajú starať kvôli zaneprázdnenosti s vyťažovaním kamiónov. Pokiaľ Vám doma stojí plachtová dodávka alebo sólo a chceli by ste spolupracovať s niekým, kto vám nájde/ponúkne komplexné vyťaženie, ľudský prístup a férové jednanie, kedykoľvek sa ozvite. Viac info a kontakt nájdete na stránke qubey.eu

PS: v rámci udržania kvality našich služieb môžeme ( a chceme ) vyťažovať len určitý počet vozidiel. Čím skôr sa ozvete, tým lepšie.

Za všetky odpovede vopred ďakujeme.

S úctou
Qubey
Napísať odpoveď

Návrat na "TRUCKy, Ťahače - všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný