Investování do veteránů

Diskusia o tom najlepšom zo sveta automobilového priemyslu

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jergusd
Príspevky: 959
Dátum registrácie: 30.06.2012 18:16
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusd »

kto pred pár rokmi investoval, tak by sa mu to teraz mohlo vyplatiť, neustále stúpa dopyt a tým pádom aj trhové ceny
adrianx
Príspevky: 35
Dátum registrácie: 06.11.2014 11:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa adrianx »

ja si tiez myslim ze do tohto sa oplati ivestovat mozno sa ta investicia nevrati hned ale casom urcite poslednu dobu je naozaj obrovsky zaujem o take auta
kuloliku
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 28.11.2007 21:35
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

balzamovanie laku

Príspevok od používateľa kuloliku »

Zdravim mam jedneho veterana a chcel som si zrenovovat lak lestenim na profesionalnej urovni a zabalzamovat aby farba ostalal syta a lak nezvetral. nasiel som profikov wwww.beauty-car.sk odporucam. Fakt vedia ako na to.
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Re: balzamovanie laku

Príspevok od používateľa mhlavaty »

kuloliku napísal:Zdravim mam jedneho veterana a chcel som si zrenovovat lak lestenim na profesionalnej urovni a zabalzamovat aby farba ostalal syta a lak nezvetral. nasiel som profikov wwww.beauty-car.sk odporucam. Fakt vedia ako na to.

Skús nejaké foto z tej práce a viac detailov,je tu dosť "záujemcov" tak nech sú v obraze aj čo sa týka cien týchto nie úplne obvyklých prác
Máme tu tiež fi čo robí veci z ktorých ide kakačka,ale ceny nie sú pre našinca,a asi čo sa robí je všetko von,lebo čo som tak dal otázku ..kolko je v tomto práce tak lietali časy min rok.Takže ak rátam triezvo presahuje to hlboko cenu nového auta strednej triedy.Ale mať auto r 1927 ako z výroby asi je iný level
matej48
Príspevky: 43
Dátum registrácie: 28.10.2014 09:20
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa matej48 »

myslim ze ked ma niekto viac penazi tak je fajn ich niekam investovat
salamander8
Príspevky: 107
Dátum registrácie: 28.10.2014 12:28
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa salamander8 »

Je to spravna investicia
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ako při každej investícii
bildo
Príspevky: 51
Dátum registrácie: 18.11.2014 11:46
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bildo »

tiez si nemyslim ze je to spravna investicia :-D ved to je tak tazko predajne ze aj ked niekto kupi veteran tak potom ais sotva dostane to iste zan aj ked bude starsie a hodnotnejsie ale na slovensku velmi tazko predajne.ale nie je to uplne nemozne
tomastromb45
Príspevky: 5
Dátum registrácie: 07.03.2019 14:54
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomastromb45 »

Možno na investovaní niečo bude, poznám človeka, ktorý skupuje veterány po svete, renovuje ich a predáva ďalej, síce nezarobí až tak veľa ale je to jeho láska. :)
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24918
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Pozor na to,čo je hodné slova veterán a teda hodnoty,a čo je len hoci pekný,ale len jeden črep z miliona vyrobených a tým aj naveky ostane.Kus kde je jasné v čom je jeho vzácnosť a jedinečnosť je dobrá investícia.To o čom si u nás množstvo ľudí namýšla niečo,sú len črepy bez kúska hodnoty.Hodnotu síce nejakú smiešnu majú,ale iba pre pomätenosť nášho trhu. Že si niekto namýšla niečo o tom čo vytiahol z potoka a pokúša sa vydolovať z tej hromady smetia nejaké peniaze od neznalého,to už je špecifikum na ktorom sa musí každý čo trochu problematike rozumie iba zasmiať.Trh na inzertných portáloch je max. tak dobrá zábava a svedčí jedine o hlúposti ľudí.Nájsť tam niečo cennejšie je Sizyfovská práca,to nie je o tom,akú cenu tam ktosi vycapí.Je to ako krásny obraz od no name domáceho nadšenca,nikdy nebude cenný.

Návrat na "VETERÁNY a klasické autá"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 2 neregistrovaní