VW Golf V - svetlo stretávacie

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

oski2587
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 17.09.2014 09:09
Zdieľať na Facebook

VW Golf V - svetlo stretávacie

Príspevok od používateľa oski2587 »

Pozdravujem,
pozdravujem, na diaľkovom svetle mi pri výmene žiarovky spadla spona ktorá pritláča a drží žiarovku, čo s tým? vôbec neviem ako ju tam dať späť, je možné aby sa to dalo dať naspäť iba vybratím svetla?
ďakujem za info.
tuninka
Príspevky: 855
Dátum registrácie: 25.01.2009 20:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tuninka »

Keď sama ľahko vypadla, tak sa určite dá ľahko aj nahodiť naspäť. Záleží na tom aký si zručný, a aký prístup k svetlu je.... Golfy nepoznám.... sú autá kde to nahodíš za pár sekúnd, a sú autá kde musíš zhodiť nárazník, vybrať svetlo, aby si sa k tomu dostal....
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak to že keď ľahko vypadla, sa dá ľahko vrátiť na svoje miesto platí vtedy, keď vieš ako to urobiť.
Takže keď nechceš vyberať svetlomet, bolo by dobré sa dostať k druhému takému svetlometu a odkukať na ňom že ako je tá sponka uchytená.
No a keď vypadla, tak pre budúcnosť by bolo dobré ten úchyt sponky (ohnutý pliešok) vhodnými kliešťami trocha stlačiť, aby už znova nevypadla
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

pouzi magnet.za 2-4 eura kupis taky teleskopisky vysuvaci s priemerom od 3mm co udrzi aj pol kila.ja takym niecim bezne vytahujem spadnute srobky alebo hocijake spony zo zle pristupnych miest.

alebo rozbi nieco kde je magnet a maly kusok zalep na srobovak skrutkovac.
patko1
Príspevky: 5737
Dátum registrácie: 03.12.2007 11:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa patko1 »

na octavii 2010 tourke mi ta spona spadla a musel som vyhodit svetlo a tu sponu tam pritlacal taky pliesok a skrutka a nejak sa to rozpadlo a dvala som to do kopy asi hodinu aj tak to bolo len take nic moc uz. Ak to ma golf podobne tak vela zdaru
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: foter a 24 neregistrovaných