VW Polo - klepanie od prednej napravy

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Neo1543
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.02.2019 13:50
Zdieľať na Facebook

VW Polo - klepanie od prednej napravy

Príspevok od používateľa Neo1543 »

Zdravim, mam taky problem ze dost dlho mi uz neco klepe od prednej napravy ked akcelerujem alebo decelerujem ale ked vyslapnem spojku alebo dam neutral tak to neklepe alebo len velice ticho nvm, cize len ked su kola v zabere je to taky kovovy zvuk sa mi zda, robi to aj ked mam vytocene kola aj ked jedem rovno a klepalo to aj ked sem mnel zdvihnutu napravu, pred tym mi to robilo tez a ptm sem menil homokinetaky na strane kol spolu s ridicima capma ptm to prestalo a po nejakem case to zas klepe uz sem z teho na nervy v servisi nevi co to moze byt. Auto je polo trojkove 1.4. Hledal sem neco podobne tu na fore ale ptm sem sa na to vysral tak zakladam novu temu tak snad to nevadi.
vsevetko
Príspevky: 972
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

smer STK---absolvuj administratívnu TK ... môžno technik niečo nájde...alebo navštív PORIADNY servis.
VLADY
Príspevky: 5285
Dátum registrácie: 11.09.2007 20:00
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa VLADY »

Veru mne na STK našli spodný čap načatý...keď som ho po výmene vypitval ,ostal som zhrozený na akom malom kúsku materiálu mi to vlastne držalo celé koleso. A v podstate mi to hrkalo len na nerovnom povrchu ak som mal pomali že plný rajd čo som sa zvykol točiť doma na parkovisku po nie moc rovnom betónovom povrchu . Pri bežnej jazde po ceste nič ticho aj pri prejazde bežných nerovností...
otedor
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 04.07.2018 14:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa otedor »

tak jednoznačne treba navštíviť servis... neskúšal si auto dvihnúť a pozrieť sa zo spodu, či tam niečo nie je
Neo1543
Príspevky: 2
Dátum registrácie: 27.02.2019 13:50
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Neo1543 »

Skusim teda zajet na tu stk a uvidim snad neco najdu.
Napísať odpoveď

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 25 neregistrovaných