VW Passat b5.5 - kontrolka otvorenej kapoty

Diskusia ohľadne vozidiel značky Volkswagen

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

m...
Príspevky: 252
Dátum registrácie: 25.05.2009 08:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa m... »

skontroluj vsetky elektricke veci v aute ci funguju. okna, central ci zamyka, odomyka vsetky dvere, vnutorne osvetlenie ci reaguje na otvorenie dveri atd... problem moze byt klasika v kablovacke pod kobercom sofera, spolujazdca
dodikes123
Príspevky: 38
Dátum registrácie: 27.09.2017 14:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa dodikes123 »

@m... skúšal som všetko funguje tak ako má no dnes ráno som sa stym snímačom pohral skúsil ho ako tak prečistiť skontrolovať kabeláž a prestalo to neviem síce dokedy no ak sa to znovu objaví tak už jedine elektrikár alebo výmena snimača takže bud to bola fakt blba zhoda náhod že za jednu noc prepichnutá guma aj ten snímač alebo niekomu strašne vadilo moje auto nechcem za každu blbosť utekať hneď do servisu viem že to može zapričiniť X veci a práve preto to pišem sem ale nevadí ajtak vďaka každému kto sa zapojil
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

trucker694 napísal:]Passaty sa kradnú cez dvere, skôr si niekoho nás.ral. Tak koleso kapota...
"trucker694"]Nechápeš? VANDALIZMUS![/quote]
Tu som ti to napisal, prvý príspevok, skôr si niekoho nasral
Druhý príspevok VANDALIZMUS.
Hlavne,že si ma označil za k.o.k.o.ta
a tu priznávaš moje tvrdenia. :4012:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

dodikes123 napísal:@m... skúšal som všetko funguje tak ako má no dnes ráno som sa stym snímačom pohral skúsil ho ako tak prečistiť skontrolovať kabeláž a prestalo to neviem síce dokedy no ak sa to znovu objaví tak už jedine elektrikár alebo výmena snimača takže bud to bola fakt blba zhoda náhod že za jednu noc prepichnutá guma aj ten snímač alebo niekomu strašne vadilo moje auto nechcem za každu blbosť utekať hneď do servisu viem že to može zapričiniť X veci a práve preto to pišem sem ale nevadí ajtak vďaka každému kto sa zapojil
Treba pozorne čítať.

Návrat na "Volkswagen fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 13 neregistrovaných