Kedy toto bude realta na Slovensku

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

leonNL
Príspevky: 1240
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Samozrejme ze nejdem okamzite 100 po nastartovani, nebyvam predsa priamo na dialnici :4090: Nastartujem, vylozim z vrecak veci do kastlika, zapnem pas a pohynam sa. V obci 50 a kym vyjdem na okresku, kludnem mozem ist 90-100.
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Ono, ako hovoria politici, je to"možno" vytrhnuté z kontextu, niekto zverejní video lenže nikto nevie čo tomu priestupku predchádzalo, a nechcem sa zastávať priestupcu.Moja príhoda z minulého týždňa, taká brnkačka na nervy 20-30-40 vodičom nákladnej dopravy, v TN som sa na D1 pripojil za dve Tir súpravy, jazda prvého kamióna bola podľa tempomatu 75-80-83-70-65 atď prišli sme k stúpaniu pri Sverepci pred PB kde je pruh pre pomalé vozidlá, čo myslíte že urobil ten prvý?V tom stúpaní, už vlastne pred ním zrýchlil na 90km/h ,takže ho nikto neobehol a nad estakádou v PB ubral zase na 75-70-80-81-74, to už za ním bola šóra nákladiakov čo som videl v speťáku 25-30 automobilov.Samozrejme som ho ja aj iný začali predbiehať aj napriek zákazu+trúbenie a fuckery.Zoberte si že sa zavesíte za podobného magora v Ba, budete dodržiavať vyhlášku, a musíte sa za ním vliecť až do KE, 90% toho degeša obehne aj napriek zákazu.Poriadok tu bude až keď budú policajti pokutovať aspoň na diaľnici rovnako rýchlu ako aj pod 85/h(aj keď je 80( pomalú jazdu.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Pepo64 na takého pacienta som zavolal na 158ku, kde som operátorovi oznámil špz navesu, tahač som nevidel, farbu a tov značku ťahača, s odvolaním sa na bezdvôdne pomalú jazdu, a jazdu cik cak s podozrením na vodiča pod vplyvom alkoholu. Mal som šťastie, že hliadka PZ bola niekde nablízku a na zjazde Ilava ho dali dole.
On toto urobil hore Zamarovcami, NAD Senica, toto isté robia tupci čo ťahajú navesy tesco,hopi, lidl, a potom ešte nejaká tupa banda trukerov z EVC blava.
pepo64
Príspevky: 1034
Dátum registrácie: 16.04.2012 18:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pepo64 »

Nepochopím chovanie niektorých jedincov na diaľnici, Boha vyjdem na diaľnicu dám tam 90km/h a idem, samozrejme nehovorím o veľkých stúpaniach kde sa dá klesnúť aj na 40, načo niekto ide raz 90 potom 73 o chvíľu 80 potom 76 a zas 83 atď?Je to o tej ohľaduplnosti, síce je diaľnici určené minimum 80 ale načo robiť kkootta?
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

To sú tí traktoristi s IQ húpacieho koňa, viď úvodný link. To sú tí profesio análi, čo dehonestujú povolanie vodič profesional! Tieto hovádá, kazia meno ostatním slušním kamionistom.
Podarí sa urobiť hlúposť aj profikovi, ale u mňa je profík ten, čo si chybu prizná, a dokáže sa ospravedlniť.
V tomto segmente idiotov vedú vodiči polskích kamionov, pozor nie poliaci, tích už je veľmi málo, väčšinou Ukrayna, potom poliaci a susedia Češi, mastné vlasy, dlhé vrkoče masnáčov, krátke gate a šľapky v snehu pri mínus desať vo Švédskom prístave von jede ze Španel! Takže cca desať perdent CHAMRADE ZA VOLANTOM KAMIÓNOV ROBIA ZLÉ MENO zvyšním slušním.
Ospravedlňujem sa za invektívy, ale to čo sedí v ostatnej dobe za volantom kamiónov sa ani inak nedá nazvať,iba ako ich volá Peter z Nitry POTKANI C H R A P Ú N I V Y J E B A N Í. Ešte raz pardon za výraz, ale inak sa nedajú osloviť.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

trucker694 napísal:... , a potom ešte nejaká tupa banda trukerov z EVC blava.
a to nemusia byt ani slovaci napriklad v torello transporti robi sofera sami rumun ani jeden slovak a tiez su tahace BL znacky a navesy talianske a takych firiem v BA kde je skoro sami rumun. srb. bulhar a pod je viac lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Biky, píšem EVC BA, BL, nie kierowec z BA, BL. A s tými balkancami bude ešte veselo, je ich už veľa.
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

„Bol to skrat. Naháňal som čas a naháňali ma dispečeri, aby som stihol prísť s nákladom včas. Za meškanie mi hrozili pokutou, čo som mal robiť?“


https://www.topky.sk/cl/11/1777727/Cesk ... prehovoril
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

Mal dat vypoved a okaslat aj taku firmu aj tych spediterov.Prisla doba kde sofer nehlada robotu ale firmy soferov.Teraz nech posle do basy spediterov.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 15 neregistrovaných