Kedy toto bude realta na Slovensku

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

YxoYpsilono napísal:
lubos zimovcak napísal:Boha, najradšej mám to večne moralizovanie, akoby ste fešáci dodnes jazdili podľa predpisov, nikdy žiaden kiks..., Prosto dokonalosť sama... :40bd: :40bd:
Keď už chce niekto ukazovať ukazovákom, tak nech si všimne, že 3 ďalšie prsty ukazujú na "pána Dokonalého"...

Nikto nesedel v kamióne s dotyčným, podľa videa je zrejmé, že značku o konci 2-prudovky už nevidel.....

Dobre, že sa nič nestalo horšie.

Uplny suhlas!

OSTATNI - ste fasisticke prasce!
Tak Teba by som rád stretol, ja na videu v tom kamione, a ty oproti na embecke.
Potom tu niekoho nazyvaj ako teba doma oslovujú rodicia. Fasistixe prasa
miroslav114
Príspevky: 638
Dátum registrácie: 17.03.2015 21:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa miroslav114 »

Zimovcak čo ho obhajuješ , keď je nesústredeny alebo uponáhľaný nemá si sadat za volant takéhoto kolosu , neviem čo by si robil keby ti takýto kus penisu zramoval rodinu lebo by bol zamysleny , no čo hop ponáhľal sa na nakladku alebo vykládku . Môj názor je že ho nie obviniť mali ale obesit a verejne , nafotiť + video aby aj ostatne takéto prasce vedeli čo ich čaká , je to skratka prasa a zaslúži si oveľa väčší trest ako navrhujú Nemci
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Ľuboš zimovcak, ale neveríš, že toto je niečo z toho čo si popisoval!?
Naposledy upravil/-a Acon v 21.02.2019 20:52, upravené celkom 1 krát.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

lubos zimovcak napísal:Boha, najradšej mám to večne moralizovanie, akoby ste fešáci dodnes jazdili podľa predpisov, nikdy žiaden kiks..., Prosto dokonalosť sama... :40bd: :40bd:
Keď už chce niekto ukazovať ukazovákom, tak nech si všimne, že 3 ďalšie prsty ukazujú na "pána Dokonalého"...

Nikto nesedel v kamióne s dotyčným, podľa videa je zrejmé, že značku o konci 2-prudovky už nevidel.....

Dobre, že sa nič nestalo horšie.
Tie pruhy na ceste tiež nevidel, ani ten autobus oproti nevidel :-) Tak debilný argument som tu od teba ešte nezažil.
jergusko
Príspevky: 2272
Dátum registrácie: 14.07.2009 00:22
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jergusko »

Ten TIR-ák je na hlavu padnutý, a to píšem ako niekto, kto tú prácu aj robil, na rozdiel od väčšiny.
Druhá vec je, že fašouni nevedia, čo je to "pokus o vraždu". Je to úmyselný pokus niekoho zabiť. Ak si niekto myslí, že ten vôl chcel niekoho zabiť, tak je rovnaký kretén ako on.
Papiere nech mu vezmú na 100 rokov, aspoň teda C a vyššie, ale s "pokusom o vraždu" by sa merkelovci mali spamätať.
jarka1979
Príspevky: 88
Dátum registrácie: 22.11.2010 13:08
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jarka1979 »

YxoYpsilono napísal:
lubos zimovcak napísal:Boha, najradšej mám to večne moralizovanie, akoby ste fešáci dodnes jazdili podľa predpisov, nikdy žiaden kiks..., Prosto dokonalosť sama... :40bd: :40bd:
Keď už chce niekto ukazovať ukazovákom, tak nech si všimne, že 3 ďalšie prsty ukazujú na "pána Dokonalého"...

Nikto nesedel v kamióne s dotyčným, podľa videa je zrejmé, že značku o konci 2-prudovky už nevidel.....

Dobre, že sa nič nestalo horšie.

Uplny suhlas!

OSTATNI - ste fasisticke prasce!
tak ja tu moralizovat nebudem,ale toto obiehanie sa mi zdalo uplne cez ciaru...Ak nevidel zvyslu dopravnu znacku,ze pride k zuzeniu pruhov,tak musel byt docasne indisponovany,lebo vodorovne znacenie hovorilo dost jasne co nastane. Osobne si nemyslim,ze to treba riesit az trestnopravne,ale pokuta a zadrzany vodicak na min rok,by mu dalo cas porozmyslat nad sebou...
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Veď som napísal, na B12 od Passau k Munchen chlap z Rowetry obiehal Nemca na kamione cez plnú,/ na bundeske v Nemecku idú max 70 kou, taká je tam povolená rýchlosť pre kamióny / ten ho natrel bundes polizei, a tí si vyhľadali, vytiahli záznam z tachografu, a chalan mal pruser. Zákaz činnosti, a dovi dopo. Proste neondia sa.
aristoteles
Príspevky: 779
Dátum registrácie: 30.09.2009 11:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aristoteles »

Teraz sa tu vzrusujete, ked sa tu jeden clen fora chvalil, ako cita pocas jazdy, chatuje , atd., nik sa moc nerozculoval. Asi preto, ze to vacsina
robi tiez...
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Isiel si 60 lebo studeny motor? To chces povedat, ze na najvyssom prevodovom stupni pri 90-ke by si ten motor znicil? Mam rad takychto lekvarov, budes sa suchtat polovicnou povolenou rychlostou, obzvlast rano ked sa kazdy ponahla do roboty, len preto lebo mas studeny motor. Pritom otacky a tym padom aj zataz motora by bola rovnaka na 6-ke 90kmh ako na trojke-stvorke 60.
Najblizsie si bud zohrej motor doma, alebo kludne chod 90 na najvyssom prevode, neboj sa, autu sa vobec nic nestane a hlavne nebudes zavadzat, a tym padom nebudes tvorit prekazku a stresove situacie vodicom jazdiacim za tebou...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

leonNL, pruser, mňa MB Actros mk4 euro6, motor na parkovisku zohrievany cca desať minút /tlačím vzduch, zohrievam chladiacu kvapalinu aspoň na 30°C/ a pohýňam sa, jejdá, ale čo sa deje, tá West IFA nejde do obrátok, a kua prečo?! Preto, lebo ho software motora obmedzuje na výkone pokiaľ nedosiahne prevádzkovú teplotu, potom ide ako besny pes. Takže ja by som aj ťahal deväťdesiatkou, ale NEDÁ SA.
biker610i
maskot fóra
Príspevky: 3536
Dátum registrácie: 29.05.2009 18:50
Bydlisko: plechovy hotel
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa biker610i »

na videu je jasne vidiet ze mal dost miesta zaradit sa aj za ten 1 kamion a bolo by to ok ale to co spravil je sila este stastie ze ti oproti sa mali kde uhnut. Aj v madarsku na 86-ke ceste medzi mosonmagyovarom a redicsom na obojsmernej ceste som uz musel zopar krat brzdit lebo sa oproti predbiehali kamiony lol
mazda 323f 1.5
fiat uno logo 1.1
Scania R450
leonNL
Príspevky: 1263
Dátum registrácie: 16.09.2009 16:05
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa leonNL »

Ano, ja po nastartovani hned viem ist 100, lebo pri stovke mi toci cca 1800 otacok, co je uplne setrne k motoru a primerane k jeho teplote po nastartovani... Nemusis sa bat, ja sa nestazujem, ja mam auto v tip-top stave :4012:
A citaj poriadne, kde som pisal ze mas ist na 6-ke 60??? Napisal som aby si siel normalne ako clovek na 6-ke 90 (DEVATDESIAT), a nezavadzaj ostatnym na ceste.
Ty si myslis ze ked pojdes o 30kmh vyssou rychlostou tak co? Vyskoci ti motor? Alebo vybuchne auto? Poznam takeho mantaka ako ty, studeny motor, maximalne tam zaradi trojku, vyssi stupen boh chran, a maximalka 50kmh aj 20km ked treba. Pritom keby tam zaradil najvyssi stupen, mohol by ist v klude 90 a mal by take iste otacky ako v trojke pri 50kmh.
Neviem kolko mas otacok na tom zabozrutovi na najvyssom prevode pri 90kmh, ale som si isty ze ani pri totalne studenom motore to nemoze byt tolko aby si takou rychlostou motoru ublizil... Ak ano, tak napitschu auto...
Hrdym majitelom:

W219 CLS63AMG 2010

W211 E55AMG 2005
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

takato jazda nema ospravedlnenie .. ani ten kamionista ani pretekari na obchvate, komu sa nepacia dopravne predpisy, tak jazdit nemusi, nech vrati VP a bude na cestach menej problemov

ja by som sa este zamyslel aj nad zrusenim povinnost uhybat sa rychlejsim vozidlam, ktore prekracuju rychlost, ak sa nemylim na zapade nic take nemaju

ak idem max. povolenou rychlostou, tak ma (podla predpisov) moze dobehnut iba niekto s majakmi

netvrdim, ze treba chodit v lavom pruhu a blokovat ludi, staci keby ludia pouzivali sedliacky rozum
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

"ja by som sa este zamyslel aj nad zrusenim povinnost uhybat sa rychlejsim vozidlam, ktore prekracuju rychlost, ak sa nemylim na zapade nic take nemaju"

Nad tým sa zamýšľať nemusíš. Vyhláška hovorí jasne o povinnosti jazdiť mimo uzavretej obce v pravom pruhu bez ohľadu na ich počet. Ak mi niekto bliká keď predbieham tak ho mam v paži no inak som vpravo
andy.gee
Príspevky: 1383
Dátum registrácie: 10.06.2009 21:06
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa andy.gee »

mimo mesta velmi nie je co riesit, skor som myslel napr. tych pretekarov v meste na obchvate, viacprudovka .. predbiehas kamiony a ludia sa lepia a idu ta preskocit

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných