Kedy toto bude realta na Slovensku

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Kedy toto bude realta na Slovensku

Príspevok od používateľa trucker694 »

https://www.aktuality.sk/clanok/669126/ ... -o-vrazdu/
Kedy nájdu naši politici odvahu niečo také zaradit do tresného zákona, a kedy polícia posunie takéto niečo súdu, a kedy za takéto hulvátsvo niekoho súdy odsúdia?
Zatiaľ na všetky otázky na Slovensku znie odpoveď nikto nikdy.
Ja osobne by som menovaného odsúdil na minimálne desať rokov v druhej nápravno výchovnej,a vodičský preukaz na doživotie zadržal.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Na slovensku je bežné skôr toto
https://www.cas.sk/clanok/805990/neuver ... aign=cross
A mládenec nedostane ani len pokutu.
Ešte sa čudujete ak napíšem že preferujem fyzické riešenie konfliktov?? :3906:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

obidvaja u nas vseobecne ohrozenie - hornu sadzbu + papiere do trezora a zahodit kluc :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
ivko1
Príspevky: 14963
Dátum registrácie: 02.08.2006 15:31
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa ivko1 »

Jááááj vela by ste chceli, ved u nás nie je v móde ani vyhadzovať smerovku u niektorých jedincov čo sa chystajú zastaviť či odbočiť a to vie tiež narobiť patálie na ceste
christiane
Príspevky: 1642
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Re: Kedy toto bude realta na Slovensku

Príspevok od používateľa christiane »

trucker694 napísal: Ja osobne by som menovaného odsúdil na minimálne desať rokov v druhej nápravno výchovnej,a vodičský preukaz na doživotie zadržal.
A ze ho odsudili na zaklade videa poskytnuteho z druheho kamiona.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

A kto zatrhne tomu mladému lietanie po obchvate??? Žeby až felicia s vozíkom plným šrotu?? :41c2:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

Zrejme to nebol prvý a jediný priestupok tohto vodiča, tak Nemcom došla trpezlivosť....

Nemam rád bombastické titulky, ktoré zavadzaju a zamlčujú celú a úplnú PRAVDU. :38eb:
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Lubos, ten čecháček bol profesionál, značky na ceste B12 trasa Strážný- Munchen sú veľmi dobre viditeľné, a kolega z Rowetry tam tiež vyfasoval za predbiehanie vodičak do čistiarne na rok plus podmienku za všeobecné ohrozenie,nemci sa s tým neserú.
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Vidíte , chlapa ktorý tým volantom MUSÍ krútiť aby uživil svoju rodinu tu všetci riešite. :3c90: Kto z vás v robote ešte nič nedoebal??
Ale sopliaka čo zo samopaše lieta skoro 300 po obchvate si nikto ani len nevšimne. A nerobí to prvý krát- ešte sa s tým pravidelne chváli na FB. Volako rýchlo sa zabudlo na preteky Poliakov na Orave a ako to dopadlo. :3c90:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Oco, to chceš akože povedať ze to hovädo v 40t suprave, čo mohlo zramovat autobus plný ľudí je akože normálny a v pohode? Za mňa nie je normálny ani jeden a oboch by som zavrel bez možnosti podmienky. Lebo v oboch prípadoch to bola chorá arogancia
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Chcem povedať , že by bolo potrebné zadržať 90% vydaných VP (zrejme aj mne) lol Potom by si ludia VP vážili a podla toho by sa aj spravali.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

Keď som bol mladý a sprostý, ako všetci do 40ky, tak by som si zaslúžil občas o vodičák prísť aj ja. Aj keď nikdy som nebol bezohľadný a arogantný. Prísna výchova k rešpektu k iným. Teraz už mám rozum a viem co zmysel naozaj má a vo nie. 90% vodičov určite nie je tých čo si to zaslúžia. No tak 20 asi hej.
gnagy
Príspevky: 941
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Tresty sú na smiech. Aspoň v niečom by sme sa mohli inšpirovať SAE, kde platia fyzické tresty. Zlodej ukradne peňaženku - cvak a už je bez ruky. A akosi tam nie je veľa hendikepovaných... Neoplatí sa a to treba docieliť aj v SK, aby sa to neoplatilo. Už len za to arogantné vysmievanie sa videom na facebooku by som mu naparil 10 rokov. Evidentne to bude rovnaká krvná skupina, akou bol aj Hryc mladší.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
YxoYpsilono
Príspevky: 3391
Dátum registrácie: 14.08.2008 16:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa YxoYpsilono »

lubos zimovcak napísal:Boha, najradšej mám to večne moralizovanie, akoby ste fešáci dodnes jazdili podľa predpisov, nikdy žiaden kiks..., Prosto dokonalosť sama... :40bd: :40bd:
Keď už chce niekto ukazovať ukazovákom, tak nech si všimne, že 3 ďalšie prsty ukazujú na "pána Dokonalého"...

Nikto nesedel v kamióne s dotyčným, podľa videa je zrejmé, že značku o konci 2-prudovky už nevidel.....

Dobre, že sa nič nestalo horšie.

Uplny suhlas!

OSTATNI - ste fasisticke prasce!
wilz
Príspevky: 3687
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

Tak ak aj zvislú značku z nejakého dôvodu prehliadol, ale biele čiary na vozovke ten šofér toho kamiona hádam videl ? či ani tie nie ?
Jaj zabudol som, ani dvojitá čiara na ceste nepukne keď cez ňu kolesom prejde.
Nemal tam v žiadnom prípade robiť to čo robil, iba veľký kus šťastia mu pomohol že to neskončilo riadnou haváriou.
gnagy, nemyslím že by u nás boli tresty na smiech, práve opačne som presvedčený že sú nadmerne prísne, ale zároveň tvrdím že sú také prísne za veci, ktoré nie sú tak nebezpečné.
Samozrejme je ťažšie niekoho prichytiť pri nebezpečnom spôsobe jazdy, omnoho menší problém je rozdávať vysoké pokuty za prekročenie dovolenej rýchlosti na miestach ktoré sú bezpečné a preto tam skoro každý ide prirodzene rýchlejšie.
Ale vidím, že cesta by mala ísť inde. V Rakúsku kde najviac jazdím, sú šoféri omnoho disciplinovanejší, aj keď sú reálne pokuty nižšie ako u nás, ale majú bodový systém a teda prevážna väčšina šoférov sa po strate pár bodov zdisciplinuje, aby nedošli o vodičák.
A tam policajti nekompromisne trestajú aj nebezpečný spôsob jazdy (podľa úsudku policajta), rovnako ako v Nemecku. Aj mne sa to tam raz stalo, už si dávam pozor aby som také druhý raz neurobil.

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných