Nove auto - diesel?

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

mp3turbo
expert: TDI
Príspevky: 24434
Dátum registrácie: 09.04.2006 10:26
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mp3turbo »

>> Do 20 litrov kupis v pohode auticko v zaruke hoci nie nove napr 1-2 rocne ktore ma najvacsi prepad ceny za sebou...


s prvou castou vety sa da nadherne suhlasit, druha cast je blbost. Ziadne auto nema NAJVACSI prepad ceny za sebou, tam ti treba minimalne tri roky. Kolko stoji novy Superb a kolko stoji dvojrocny a stvorrocny ? Kolko stoji nove BMW5 a kolko stoji rocne ? atd

Rok nie, to je proste malo.


Jo, stredovy tunel a tie priserne zahnutia palubnych dosiek je taka sprostost ze by som to otrepal tym designerom o tie sproste gebule. Mercedes V, 5.35 metrove auticko, fakt ze nalezaka cestovat ale uplne doslovne s 55" telkou vnutri... a sofer sa tiesni okolo stredoveho panelu.

Chodte doriti s tymito modernymi onymi. Vrchol debilizmu, tam 20 centimetrov nema co robit okolo praveho kolena.

https://www.prodrivermags.com/images/st ... hboard.jpg
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Corolla e10 mala parádne veľa miesta vpredu a to dokonca sa nedal nastaviť ani volant hore/dole, ani pozdĺžne a aj tak som mal koleno 15cm od palubnej dosky. U dnešných áut to vychádza tak, že čím väčšie zvonka, tým väčší nepomer priestrannosti vnútri. Česť výnimkám :)
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
boro643
Príspevky: 56
Dátum registrácie: 20.06.2007 15:43
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa boro643 »

viem o com pises, tiez jazdim denne 1OO km po dialnici na peugeot 207, 1.4 benzin. Plna nadrz vydrzi na 650 az 700 km a to jazdim len 11Okm/h. Uz som to chcel predat, ale bolo mi luto. udrzba okrem vymeny oleja takmer ziadna akurat to tankovanie. O rok si vezmem od zeny megane dci- 11O koni - super spotreba alebo nieco urcite dieslove. Super spotrebu som mal aj na golf 7, 1.4 tsi, 92 kw
vsevetko
Príspevky: 974
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

udrzba okrem vymeny oleja takmer ziadna
Pri 90 000 km výmena spojky a pri 1xx xxx km výmena katalyzátora, tomu hovoríš ŽIADNA údržba ?
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mhlavaty napísal:... To kto si navykne na tankovanie raz za 1100 km to ťažko predýchava.No a peniaze vlastne z kešene ob deň preč,tiež neteší
Tak tak. Zmestí sa mi 77l a tankujem raz za 1400km. Nenávidím časté zastávky na čerpačkách
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

10l nafty + 30l hydraulického oleja a vydá to na 950km, ale čo z toho ak šofér nevydrží ani 400km lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
gnagy
Príspevky: 943
Dátum registrácie: 19.03.2016 17:39
Bydlisko: DK
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa gnagy »

Môj rekord bol na 55l nádrž 1040km so 110km dojazdom.
„Všetci vieme, že svetlo putuje rýchlejšie ako zvuk. Preto niektorí ľudia vyzerajú chytro, kým pred vami neprehovoria.“ — Albert Einstein
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Gabo to nie je rekord, ale šmrdkanie sa po okreskách a v meste.
To je skor o tom , že olej mi dovezú až domov aby nemuseli firme platiť za likvidáciu, a deduško Isuzu ho zlupne ako malinu. Teda ak to hodím do kaukulačky tak 950 km mám za 12 eur. V lete to bude celkom zadara. :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
cobo77
Príspevky: 464
Dátum registrácie: 27.05.2007 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa cobo77 »

Skus pozriet peugeot 508 so 133kw a 6st automatom nie ten uplne nový model ale starší-nejakú predvadzacku z autosalonu majú na neho slušnú zľavu, kupoval ju moj kamarat, sedan jazdi to svizne, spotreba smiesna klasika 2.0 hdi myslim ze peugeot ma diesel zvladnutý na urovni ak sa nemylim kupil to za 21000eur so 6000km :28b7:

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: MaTToS a 11 neregistrovaných