Passat CC 3.6 vs BMW 335i

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
chrbyj
Príspevky: 1
Dátum registrácie: 29.07.2018 11:14
Zdieľať na Facebook

Passat CC 3.6 vs BMW 335i

Príspevok od používateľa chrbyj »

Zdravím Vás, ako človek čo sa do áut vôbec nevyzná by som Vás chcel požiadať o radu pri kúpe jedného z hore uvedených áut. Obidve majú najazdené okolo 230 000km, neviem či to je pre taký motor veľa, poprípade ak by ste mi vedeli povedať vlastné skúsenosti s autami bol by som vďačný.
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Sú dve možnosti, prvá málo pravdepodobná, o car bolo vzorovo starané, menené súčiastky podľa predpisov výrobcu, dodržiavanie intervalov výmeny náplní, v tomto prípade má motor čas svojho života tesne po zábehu.
V druhom prípade, pravdepodobne s istotou povedané motor poskytol všetko čo mohol, ako defky na kriznej ulici v Bratislave a motor je tesne pred smrťou.
Ale vie to iba ten nad nami, v našich zemepisných šírkach pánboh, lebo na blízkom východe Alah. AMEN
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

K podobnému kroku treba značná odvaha,pretože napr CC.ko je agregát ktorý pri daných km začína tú časť existencie kde už stále bude potreba riešiť niečo.Motor je reťazový,pod vačkami mostíky (známe aj z 2,5 Tdi V6) ktoré ak ľahnú nabok napr pre mäknúci hydroštel,je po motore.Retiazka jednoradová,sama osebe otáznik,motor priamovstrek má svoje "zaujímavosti" a aby to bolo dokonalé je to vždy z automatom.Takže platí,aj najmenší problém sa rieši ťažko a draho.
Krásna mašinka,super všetko,ale tiež je to super už dočerpané prvým majiteľom.Ten druhý bude stále viac načierať z kešene aby to tak ešte chvílu bolo.A trend bude stupňujúci.Ja by som tú radosť prenechal niekomu,komukoľvek.Problém je iba odolať,pri oboch autách.Kto sadne a reálne skúsi je väčšinou nadšený a skočí do kúpy bez zvažovania čo bude ďalej.Čo poznám,každý kúpil takto,ohúrený obambavený tým všetkým ako dieťa nad laptopom
Stáť na 100m skale a premýšlať nad skokom do vody môže iba duševne narušený človek.Odvážny vylezie a skočí,hlupák premýšla,a múdry tam ani nevylezie.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 24 neregistrovaných