INFINITI FX30D

Diskusia ohľadne vozidiel značky Nissan

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

jozef-ipd
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.04.2018 00:51
Zdieľať na Facebook

INFINITI FX30D

Príspevok od používateľa jozef-ipd »

Dobry Den.
Vie mi niaky majitel povedat blizsie niake skusenosti s Infini (NISSAN) , bezne problemy , cena servisu , dostupnost nahradnych dielov atd atd...
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Nerad by som podozrieval umysel, ale chces kupit velke a drahe auto, za malo penazi, musis sa pripravit na vsetko v co dufas, ze sa nestane...
jozef-ipd
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.04.2018 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef-ipd »

Presne tak.. Niekto vie čítať myšlienky (túžby)
Sú to veľmi štýlové autá , preto ma zaujíma hlavne ten servis krby sa niečo pokazilo aby som na to nečakal pol roka na náhradné Diely.
Myslím, že každý majiteľ dúfa že sa autu nič nestane a bude slúžiť dlho to nebude len môj problém.
Lacné tie auta zas nie sú.
Lacné auto považujem Daciu a nie SUV za 20tisic
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Myslene lacne, oproti tomu, co stalo nove...nie v porovnani z daciou.
Dufa kazdy, samozrejme, len je galakticky rozdiel, postarat sa o jeho spokojny zivot.
jozef-ipd
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.04.2018 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef-ipd »

Neponáhľal sa s kúpou samozrejme.
Som z BA, a hádam som že servis infiniti robia aj v nissane keďže je to ich značka.
Môžem poprosiť ten odkaz na tu stránku.
V Google som sa moc nedocital.
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Neviem, co v tvojom pripade prevazi, ci zdravy rozum, alebo chtic, rozhodne to ale je, kus kvalitneho auta.
Ak mas dostatocny prijem, kup si k nemu tu lacnu daciu, ako zalozne vozidlo, pretoze nejaku udrzbu a nedajboze riesenie nejakeho problemu, sa bude niest v otazke tyzdnov, nie hodin..dni.
Samotne auto problem nieje, ale servis, toho by som sa bal...
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

jozef-ipd napísal: Sú to veľmi štýlové autá

SUV za 20tisic
Joži, prečo si myslíš, že terajší majiteľ ten brak predáva ? Preto lebo všetko funguje, nekazí sa, a chce dopriať aj ďalšiemu majiteľovi veľa spokojných kilometrov? Ľudia sú nepoučiteľný, luxusné autá sa kupujú jedine nové, jazdenku kúpi len bezmozek, ktorích je na SK dosť. Takže, je pekné , že si sa opýtal pred kúpou ale na tvojom mieste by som ostal pri Passatiku, ktorý žerie 4l ako spomínaš v inej téme.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Je to ich znacka ale to neznamena, ze ma kazdy servis aj licenciu na Infinity.
jozef-ipd
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.04.2018 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef-ipd »

vsevetko napísal:
jozef-ipd napísal: Sú to veľmi štýlové autá

SUV za 20tisic
Joži, prečo si myslíš, že terajší majiteľ ten brak predáva ? Preto lebo všetko funguje, nekazí sa, a chce dopriať aj ďalšiemu majiteľovi veľa spokojných kilometrov? Ľudia sú nepoučiteľný, luxusné autá sa kupujú jedine nové, jazdenku kúpi len bezmozek, ktorích je na SK dosť. Takže, je pekné , že si sa opýtal pred kúpou ale na tvojom mieste by som ostal pri Passatiku, ktorý žerie 4l ako spomínaš v inej téme.
Tak v tomto prípade NIE Passat, ale CC.
Som mladý, chcel by som nielen na cestovanie do práce, ale aj kôli ženskej spoločnosti.
Nemám záväzky.
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Toto si mal hneď napísať, že chceš kundolap aj keď budeš jesť suché rožky mesiace kvôli náročnému servisu/ alebo cestovať MHD keď sa z FXka stane nehnuteľnosť. Ber, to auto ti musí stáť pred barákom.
jozef-ipd
Príspevky: 7
Dátum registrácie: 26.04.2018 00:51
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jozef-ipd »

haha. Zas berte to s rezervou. :4090: :4090: :4090:
Zas nezarabam 400€. Mam aj celkom dost penazi odlozenych na specialne potreby.
Na to tu je to forum , aby som sa opytal.
Neskocim do studne ked mi niekto povie ze je tam 1000€.
vsevetko
Príspevky: 967
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

celkom dost penazi
Ber nové na leasing, vtedy budeš kápo. So starou studňou na peniaze akurát tak na smiech. Kľudne sa môže stať, že toho auta sa už nezbavíš.
truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Som mladý, chcel by som nielen na cestovanie do práce, ale aj kôli ženskej spoločnosti.
Nemám záväzky.

Da sa pochopit.. vsetci sme boli mlady.
Len ten ciel, nieje na mieste...
Ja to skusam teraz, na stare kolena, len nie v takom rozsahu, ale dovod je ten, ze skor som nemohol a preto, ze auta mam proste rad, hoci to je, len kopa srotu...
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Keď máš peniaze tak sa nemusíš pýtať a kúp si čo sa ti páči...
Keď sa pýtaš tak tých peňazí nemáš toľko aby si bol nad vecou a potom je jasná odpoveď kúp si niečo menej exotické - infiniti sa z ČR stiahlo a je tam asi len jeden ofiservis v Prahe. Všetko sú to špecialitky, s Nissanom to nemá nič , dokonca ten motor je myslím jedinečný - tak asi netreba vysokú školu aby jeden pochopil že v prípade poruchy - áno moderný 6valcový diesel sa môže pokaziť - ti to neopravia hen u nissana lebo to nepoznajú, lebo nemajú sersan, lebo sa im nebude chcieť...
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

toto auto ma jeden znamy len to je ze ho ma odnova, euracov ma ozaj dost ma to na firmu nejake komplikacie doteraz nemal , beznu udrzbu urobia aj v nissane ale raz si z niecim nevedeli dat rady tako ho vypoklonkovali do wiedne , naj ma 250 tis. a zatial zasadnu poruchu neriesil , na to auto su dost slabe brzdy to si treba zvyknut,alebo sa daju vymenit kotuce za vacsie co dal spravit aj on, mal menene lozisko v prednom kole- dal menit oba kusy ,vnutorny priestor sa mi zda mensi ako napr. v Q5 ale to si musis vyskusat sam , vsetko co sa menilo cenovo nevybocuje nad ramec podobnych aut,a dodane boli do druheho dna -ale zas je pravda ze sa toho moc nemenilo , turbo ma vodou chladene , v tej Wiedni vtedy riesil nejaku poruchu z elektroniku ktoru tam vten den opravili auto bolo v zaruke

Návrat na "Nissan fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 4 neregistrovaní