Kombik / mensie SUV pre rodinu, ale aj do mesta

Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

truck123
Príspevky: 297
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

Ja som odjazdil svojho casu s dvomi detmi na 2dverovom kadete Gsi dal 450tis ani sa nezadychal a do nadrze dostaval nieco z chemka co pri nulovych teplotach tuhlo, ale vyfuk bol zeravi a niekto tu riesi auto s planom na fudbalovu 11stku v nedohladne, ako by uz potom auta, nemali existovat.
...Bajo pobavil si..
:3dcline:
Acon
Príspevky: 6995
Dátum registrácie: 07.05.2018 11:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Acon »

mp3turbo napísal:


Je uplne normalne vyhnat dieslik cez 3500rpm a benzinik cez sestku na otackomeri, neboj nic svet sa nezruti ani tvoja penazenka.
3500? 2,5l 5valcom som pustil cez 4500 keď bolo treba. Teraz mam V6 a síce to často netreba, no keď treba tak do 4000 ho pustím. Mohol by som aj viac, ale zatiaľ nebolo treba
peter9292
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 12.08.2017 13:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa peter9292 »

To SUV som tam napisal kvoli vyssiemu sedeniu, samozrejme to ma aj mpv, ale osobne ak by som si mal vybrat len kvoli sedeniu, tak beriem SUV pretoze takyto typ auta sa mi viac paci, ale to je detail.

Ak by sa nenaslo ziadne auto ktore vyhovuje kriteriam, samozrejme ze budem musiet ubrat z narokov, a pohladat nieco malo poruchove. Znamy servisak spominal aby som sa vyhybal VW group, vraj su dost kazove poslednu dobu, a najcastejsie sa kradnu.

Takze mam pocit ze nejako mi dochadzaju moznosti :)

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 18 neregistrovaných