Prosba pre všetkých vodičov - dodržiavajme bezp. odstup

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Lepíte sa na autá pred sebou?

5
11%
8
17%
Zriedkavo, na toto si dávam pozor
33
72%
 
Celkom hlasov: 46

truck123
Príspevky: 303
Dátum registrácie: 07.06.2016 09:45
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa truck123 »

oco13.. sorry, nedoplo mi...uz som myslel, ze mas nieco pokazene..
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

Oco je chronicky oponent ,presne ako moja zena... :)
oco13
Príspevky: 17840
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Jasné - moje heslo - Proti Všem. :40bd: :40bd: :40bd: :40bd:
Ale uvedomte si , že ja sa takto správam aj za volantom , v rade v Lídli , v čakárni u lekára Takže bacha na takých ako som ja.
Ja to priznám aj verejne , ale viete kolko je takých utajených. :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
marko2
Príspevky: 1380
Dátum registrácie: 28.11.2014 22:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marko2 »

poprosim dalsich vodicov...ak sa uz trepe 50 po okreske jak geco a predbieham ho nech nepridava ked som uz vedla neho.nech ide svoje tempo.pri predbiehani som isiel az na 150....zrazu mu to islo...stalo sa mi vcera :3020:
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

Nesprávne si ho vyhodnotil...to je tzv. vyzývateľ. Snaží sa donútiť za ním idúce auto k predbiehaniu. Tu kdesi sú korene lásky k starým Tdi hrčiam,dobrá ho predbehne ani okom nemihne.Zažil som ako spolujazdec v A4 3,0 tdi nedávno ako vyzerá predbehnutie dvoch takých naraz a kedže som to nečakal tak to bol šok.To bol taký okamih že ani ten v tom prvom aute nemal šancu ani zaregistrovať iné než periférne že sa čosi mihlo.Doslova ma to vylakalo,takže to nie chválenie,z podobnej situácie môže vzniknúť absolutne nebezpečná situácia,pretože ten vpredu niečo podobné rozhodne nečaká že pol sekundy pred tým pozrel do zrkadla a naraz je niečo pre ním.
Doporučujem sa obrniť mimoriadnou trpezlivosťou,a takýmto jemne spomaliť nech sa vzdiali,a z väčšieho odstupu sledovať prípadne sa zariadiť podla situácie.Sú to vrcholne nebezpečné indivíduádiá čo dnes zajtra pribudnú pod krížik pri ceste,tak nech sa tam dostanú oni a nie ja.Času je dosť
autolaik
Príspevky: 4906
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

skor by som ho nazval c0c0t z povolania, vyzyvatel je slabe slovo
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24976
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

No áno,ale ten výraz ešte neuzákonila spisovná slovenčina,akokoľvek je výstižny a presný
christiane
Príspevky: 1647
Dátum registrácie: 16.12.2011 14:56
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa christiane »

marko2 napísal:.ak sa uz trepe 50 po okreske jak geco a predbieham ho nech nepridava ked som uz vedla neho.
Poviem ti len tolko ze dotelefonoval a ego mu nedovolilo aby ho niekto predbiehal.
wilz
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: 04.01.2008 18:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa wilz »

oco13 napísal:
marvolo napísal:@tomket11 vysvetli mi prosim, comu pomoze ked sa nalepis na auto pred sebou? .
Ja ti to vysvetlím - znervoznim vodiča predomnou natolko až radšej uhne na krajnicu a pustí ma.
A ak náhodou dupne na brzdu - nuž on bude vždy viac škodovať ako ja.

Ono to je ale skôr pre tomketa, lebo neverím že oco tak jazdí, iba tu na fóre robí hrdinu.
Ale je tam ešte jeden rozmer toho lepenia sa na predné auto.
Pred pár rokmi som išiel po Bratislavskej rožňavskej, obidva pruhy plné, ustálená 50-ka, za mnou nejaké Volvo XC90, bol za mnou úplne tesne a ešte mi aj vyblikoval, neviem čo chcel, lebo uhnúť som mu nemal kde.
Položil som nohu na brzdu, nebrzdil som ale len tak aby sa zasvietili svetlá a chvíľku som ju tak nechal.
Ten v tom Volve spanikáril, hamstol na brzdu a narazil do neho zozadu druhý taký istý čo zase sa lepil na neho.
Som na takých lepičov citlivý, lebo nič neušetria, iba sa zvyšuje nervozita na ceste.
Napríklad v Rakúsku je úplne bežné, že keď sa k niekomu priblížim viac ako sa mu pozdáva primerané, zasvietia sa mu brzdové svetlá a ja si uvedomím že by som mal trocha ubrať.

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot], Tom243, uwa0911897690 a 54 neregistrovaných