Skoda Octavia RS245

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Skoda Octavia RS245

Príspevok od používateľa grizlly1 »

Zdravim. prosim o informacie majitelov,opravarov co vedia poradit pri kupe tohto modelu,ci sa to vyplati.Myslim ci to ma tie iste ,,NEDUHY,, ako model z roku 2002,ktory som mal,zaujima ma krutenie,vrzganie karoserie hlavne v zime a ci odchadzaju take male sprostosti na tom ako zamky dveri,okna atd,Bezpecnost....Samozrejme,ze nic nedrzi vecne ale tych 80.000 km by malo vydrzat od vyroby.
A chcem to kupovat nove.Vdaka ak som nieco zabudol-doplnim.
hjundai
Príspevky: 2709
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

keď v texte nájdem "či sa oplatí" tak si pomyslím :-\
grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grizlly1 »

Pre nechapavych,auto som mal od 2002 do 2008 Rozumies-----TUPEC!!!!
Oplati sa = recenzie vlastnych skusenosti,nie to co predajcovia hustia
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Keď čítam príspevky takýchto užívatelov ,tak prestávam mať výčitky za oebávanie a švindlovanie v robote.
Ano milý Grizly vyrábam komponenty aj pre tvoju vysnenú ochcafku a poviem ti je to shit , rovnaký ako všetko ostatné čo do gruppy alebo japončíkov robíme.
Ale po prečítaní tvojich príspevkov, ak si v NČ prečítam ,že ten a ten sa zabil pre výrobnú chybu , len si pomyslím dobre mu tak - Darwin sa len poteší. :40bd: :40bd: :40bd:
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
karci123
Príspevky: 234
Dátum registrácie: 20.05.2010 11:27
Bydlisko: KE - okolie
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa karci123 »

Myslim ze 245ka nie je tak dlho z ponuke aby ti vedeli dat info dlhodobi pouzivatelia v porovnani s tvojimi 6rokmi co si mal O1.
Ja mam firemnu 2016 v nafte a interier je ok, nemam pocit ze by vrzgal alebo bol inac v stadiu rozkladu za tie roky:)
Ano, sporadicky nejde cuvacia kamera, obcas mam ciarky na displeji radia (to sa zatial neobjavilo odkedy mi prehrali soft), kamera vsak obcas nejde...vacsinou ked je vlhko, ale fakt iba tak raz za pol roka. Vadi mi vsak ze to akosi nadmrne huci od kolies a na benzin asi mensie ako 18ky neobujes. tiez ked spravne fuka vietor a ides kludnych dialnicnych 120 tak neskutocne huci od okna vodica. Mozno len moj kus je takto postihnuty. Ostatne veci nesklamali a snad este dva roky daju.

Tak neviem ci som ti pomohol:)

edit: kolegovia sa stazuju ze sa na O3 neda vyklopit sedak vzadu, tak neviem ci prevazas obcas veci ze by si to potreboval.
jaster-83
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: 16.09.2010 13:17
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jaster-83 »

veci co mi fakt vadia na o3 (vseobecne) su pazvuky - sem tam od podvozku (hlavne v zadu), potom z miesta odkial ide bezpecnostny pas vodica, z toho stlpiku, tam je pocut vrzganie, hlavne teraz v zime (ten plast na tom stlpiku je cisty lowcost.... jak polovica auta) a tak isto vodicove dvere - tam ked dam radio hlasnejsie pocut rezonancie, najskor som myslel ze shitny reprodkutor ale zistil som ze rezonuje ovladac na ovladanie okien, auto je 2018, ma necelych 25000km, dalsie veci - "sopel" co sa robi na bocnom okne pri dazdi v mieste jak je zrkadlo, je tam dake blbe prudenie vzduchu a len sa tam toci spina a bordel, smerovka v zrkadne v noci, netusim na co je zrkadlo urobene tak ze vidim ze blika smerovka, v noci ked dam smerovku tak vidim ze blika smerovka ale nic v zrkadle, lebo ma oslepuje smerovka, ked nieco veziem a pouzivam otvor na lyze tak je sakra problem zanut pas ked mam detsku sedacku lebo sa jednoducho neda dostat k miestu kam ho treba zapnut, automaticke stmievanie spatnych zrkadiel by mohlo byt ucinejsie....
1U5 AVU, 6U1 AMH, 6Y5 ASY, N15 GA14DE, 3B6 AVF, C4(B7) 9H06
trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

No proste shit, za tie peniaze určite iné KVALITNEJŠIE auto. Embéčky zostávajú embeckove nedorobky.
laco1871
Príspevky: 4554
Dátum registrácie: 22.03.2012 19:01
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa laco1871 »

jaster-83 napísal:veci co mi fakt vadia na o3 (vseobecne) su pazvuky ......automaticke stmievanie spatnych zrkadiel by mohlo byt ucinejsie....
Tebe vadia uplné s.o.m.a.r.i.n.y
na funkčnosť auta a jeho použivanie nemaju žiaden vplyv..

Čo by za to dali majitelia tých vehyklov, čo tu vypisuju ako nemožu pridavat plyn, lebo autom trasie, neda sa naštartovať a podobne ,
keby zaživali len tebou opisované ťažkosti... :40bd:
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Haha, jasné, pri aute za 30 litrov je to auto robené pre chudobu, a majiteľ má byť rad, že naskrabe toľko a nemá čo riešiť lacnotu v interiéri. :40bd:

Hocijaká značka je lepšia ako Škodovka, len majitelia si ju radi idealizuju.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
oco13
Príspevky: 17825
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Ak to porovnávaš s nápismi nad našimi linkami - Q7,Q8, Cayene,Urus,Panamera tak auto za 30 je pre chudobu. lol
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grizlly1 »

karci123 napísal:Myslim ze 245ka nie je tak dlho z ponuke aby ti vedeli dat info dlhodobi pouzivatelia v porovnani s tvojimi 6rokmi co si mal O1.
Ja mam firemnu 2016 v nafte a interier je ok, nemam pocit ze by vrzgal alebo bol inac v stadiu rozkladu za tie roky:)
Ano, sporadicky nejde cuvacia kamera, obcas mam ciarky na displeji radia (to sa zatial neobjavilo odkedy mi prehrali soft), kamera vsak obcas nejde...vacsinou ked je vlhko, ale fakt iba tak raz za pol roka. Vadi mi vsak ze to akosi nadmrne huci od kolies a na benzin asi mensie ako 18ky neobujes. tiez ked spravne fuka vietor a ides kludnych dialnicnych 120 tak neskutocne huci od okna vodica. Mozno len moj kus je takto postihnuty. Ostatne veci nesklamali a snad este dva roky daju.

Tak neviem ci som ti pomohol:)

edit: kolegovia sa stazuju ze sa na O3 neda vyklopit sedak vzadu, tak neviem ci prevazas obcas veci ze by si to potreboval.
No konecne niekto,kto mi aspon napisal,co som potreboval,vdaka.
grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grizlly1 »

jaster-83 napísal:veci co mi fakt vadia na o3 (vseobecne) su pazvuky - sem tam od podvozku (hlavne v zadu), potom z miesta odkial ide bezpecnostny pas vodica, z toho stlpiku, tam je pocut vrzganie, hlavne teraz v zime (ten plast na tom stlpiku je cisty lowcost.... jak polovica auta) a tak isto vodicove dvere - tam ked dam radio hlasnejsie pocut rezonancie, najskor som myslel ze shitny reprodkutor ale zistil som ze rezonuje ovladac na ovladanie okien, auto je 2018, ma necelych 25000km, dalsie veci - "sopel" co sa robi na bocnom okne pri dazdi v mieste jak je zrkadlo, je tam dake blbe prudenie vzduchu a len sa tam toci spina a bordel, smerovka v zrkadne v noci, netusim na co je zrkadlo urobene tak ze vidim ze blika smerovka, v noci ked dam smerovku tak vidim ze blika smerovka ale nic v zrkadle, lebo ma oslepuje smerovka, ked nieco veziem a pouzivam otvor na lyze tak je sakra problem zanut pas ked mam detsku sedacku lebo sa jednoducho neda dostat k miestu kam ho treba zapnut, automaticke stmievanie spatnych zrkadiel by mohlo byt ucinejsie....
Aj tebe vdaka za detaily,ktore ma zaujimali
grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grizlly1 »

Nuz vyzera to tak,ze si este asi par rokov ponecham moje Suzuki Kizashi a budem spokojne dalej palit cca.9-10 litrov.
Dep
Príspevky: 1207
Dátum registrácie: 15.06.2009 15:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Dep »

Kizashi je auto, ktoré túžim aspoň raz šoférovať.
Subaru Outback Business NAVI 2.5i 129kw (2017)
grizlly1
Príspevky: 59
Dátum registrácie: 06.01.2013 21:22
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa grizlly1 »

Mam to 4X4 s CVT automatom

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 35 neregistrovaných