Prehlasenie+strataTP+docasne odhlasenie

diskusia, dotazy, sťažnosti, informácie , všetko čo súvisí s políciou a dopravnými inšpektorátmi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

rasputinko
Príspevky: 16
Dátum registrácie: 01.07.2007 11:50
Zdieľať na Facebook

Prehlasenie+strataTP+docasne odhlasenie

Príspevok od používateľa rasputinko »

Caute, mame taku specialitku. Vysledkom vsetkeho by malo byt, docasne vyradenie auta z evidencie. Teraz k potencionalnym problemom: auto je pisane namna v okrese X, pred casom som zmenil bydlisko a som uz okres Y. Auto som chcel vyradit v okrese X, kde mi povedali, ze to uz musim riesit v novom okrese. Okej, lenze, pri stahovani som stratil(niekde urcite budu, ale prehladavat teraz celu povalu a krabice sa mi ozaj nechce) vsetky doklady od auta(TP, karticky a protokoly o EK/TK tie su inak obe uz neplatne). Ostali mi len SPZky. Este predtym, ako som stratil doklady, som mal informaciu(kontaktne centrum v BA), ze ak sa menilo bydlisko a nic ine, majitel a pod., nieje dokonca ani potrebna kontrola VINka policajtom, co som uvital, kedze auto je rozobrate a dostat ho na kontroli VIN je extremne nerealizovatelne(hola kastla bez naprav v garazi...), zaujimalo by ma ci toto este stale plati, ze obhliadku by nebolo treba. Len ako teraz tie doklady, musim poziadat o vydanie novych a ak ano tak kde, okres X alebo uz Y?!? Pripadne, ci sa daju vsetky tieto ukony(nove doklady od auta, ak by boli nutne, alebo by vydali uz rovno nove s novym bydliskom, prehlasenie auta-ak by bolo treba najprv poziadat o nove so starym bydliskom, nasledne docasne odhlasit 5r pripadne viac. Uplne idealne by bolo, keby sa to dalo riesit uz v novom okrese, a jednym ukonom, resp. aspon jedym vystatim radu na policii, aj ked mi nieco hovori, ze v tomto bananistane budem musiet najprv poziadat o nove-stare doklady, ktovie kde, potom prepis, potom odhlasenie. Nemate niekto skusenosti, aj stym overovanim VIN, pri zmene bydliska, co je alebo nieje potrebne.
Dakujem
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

lepsie bude prehladat tu povalu aj hned pretoze novymi dokladmi stratis viac casu a penazi.ja mam 4 auta ale vsetky doklady ci tp seky od pojistiek su pokope v jednej krabici.kazde auto ma svoju obalku.aj ked som mimo slovenska.ak pride nejaka posta ohladom aut vsetko je prikazane len jednoducho hadzat do tej krabice.ja si to uz potriedim.bol nedoplatok za pzp len koli tomu ze seky sa stratili v kuchyni ja som zil v tom ze je to zaplatene.a to iste raz stk ek ne a ne najst velky tp.
flyte
Príspevky: 650
Dátum registrácie: 29.01.2011 21:36
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa flyte »

Seven, ty si zas pomohol...

Treba ist do noveho okresu aj so starymi tabulami. Povedat ze si stratil doklady a zaroven sa prestahoval. Na zaklade OP vystavia nove doklady a rovno to mozes docasne odhlasit.
Obhliadku netreba ak sa nemeni majitel.
Toyota Auris hybrid | Citroen C5 II | Citroen Xsara | Ford Focus II
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

no lepsie ako ty.moja rada je bez vydajov.len sa treba zdvihnut a pohladat to.prebehol cely den uz to mohol aj mat.
Napísať odpoveď

Návrat na "Polícia Fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 10 neregistrovaných