Ford Fiesta - spotreba

Diskusia ohľadne vozidiel značky Ford

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

trucker694
Príspevky: 3064
Dátum registrácie: 03.12.2005 20:23
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa trucker694 »

Z celej debaty mám výsledok, či ho mám malý alebo veľký na dva kilometre jazdy na studenom agregate je spotreba veľká. Moja paní jazdí na ML 163 /2,7 cdi kilometer tam a po šichte kilometer domov. Spotreba 12.5litra na sto kilometrov. Ale dlhá jazda do deväť litrov. Neriešim, auto mi vyhovuje, a prispôsobil som sa.
seven549
Príspevky: 7876
Dátum registrácie: 03.02.2010 22:37
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa seven549 »

oco13 napísal: Rovnako pri 1km trase či dojdem za 3? 5? 10? minut je celkom jedno, idem tak že sa ani plynu nedotknem. Chce to cvik ale dá sa to. :3035:
Len tak pr zaujímavosť , kto je šofér a kto nie - dvihnite ruky ,kto radíte stále s medziplynom???
Aha , nikto ??? sorry asi som už fakt starý. :41c2:
ja to viem na akomkolvek aute s manualom bez plynu sa vyradit az na najvyzsi prevod bez dotknutia plynu.ale to je jazda onicom.to tak na vesnici na nejakej vymretej ulici.

medziplyn davam teraz v zime tiez u 2 aut ale su uz stare pretoze 2 nejde zaradit jedine nasilu tak radsej medziplyn.ale po 2 km to uz funguje.
autolaik
Príspevky: 4903
Dátum registrácie: 15.03.2009 09:16
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa autolaik »

kilometer mam cca do obchodu, dokonca aj bez plynu tam vacsinou idem, pocitac ale ukazuje aktualnu cca 18l... tak ani to nie je riesenie :41c2: , aspon nie u tragaca s automatickym syticom

Návrat na "Ford fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných