Prihlásenie vozidla otázka

Diskutujte o všetkom čo vás zaujíma alebo trápi !

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
crazystar
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 14.05.2016 16:43
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Prihlásenie vozidla otázka

Príspevok od používateľa crazystar »

Ahojte, chcem sa opýtať, dnes som zakúpil nové auto, auto je z bazáru, doviezol som ho na prevozných značkách... značky som odovzdal, auto má spravenú KO taktiež slovenský technický preukaz, keďže ide o auto z IT. Teraz je nutné ho len prihlásiť, uzavriem PZP a následne ho chcem prihlásiť na polícii. Je nutné auto pri prihlasovaní, alebo stačia od neho doklady ? Chcem sa opýtať, či je nutné prísť s autom na prihlásenie fyzicky ? Pretože prevozné značky už nemám. :/
kapeda
Príspevky: 1036
Dátum registrácie: 28.12.2006 13:29
Bydlisko: BA
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa kapeda »

Ak je originalita este platna, s autom tam ist nemusis.KO pocas svojej platnosti nahradza obhliadku.
tomino.men@windowslive
Príspevky: 4
Dátum registrácie: 02.10.2010 20:09
Kontakt:
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa tomino.men@windowslive »

Po vydaní čistopisu TP na úrade máš dva týždne na to, aby si auto prihlásil na DI bez obhliadky.
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

Zaujímavá slovenská veta: dnes som kúpil NOVÉ auto ... auto je z bazáru , dovezené z IT. :d :D :d :D Možno sa z toho niekedy vyhrabeme a nové auto bude z predajne z SK a bude nové.
marikapu
Príspevky: 144
Dátum registrácie: 29.11.2011 12:15
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marikapu »

Dobre napísal, veď v SR sa už roky nové píše: čisto nové alebo nové zabalené :40bd:
Fofro
Príspevky: 816
Dátum registrácie: 08.12.2009 05:57
Bydlisko: Bratislava
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Fofro »

Mňa zas irituje výraz ojazdené autá ... ja by som nič ojazdené nekúpil :3020: ... s výrazom jazdené auto problém nemám.
Zaujímavé je, že tento dehonestujúci výraz používajú predávajúci, ba dokonca aj bazárnici, či dovozcovia.
jurigad
Príspevky: 667
Dátum registrácie: 15.03.2006 19:58
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa jurigad »

To je pravda, ale ešte horšie je pre mňa "jazdenka" to neviem odkiaľ sa donieslo typujem že AAA z Čiech. To sa naozaj nedá počúvať.
aundy
Príspevky: 21
Dátum registrácie: 20.04.2017 10:34
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa aundy »

ojazdené jazdené nie je to jedno? v konečnom dôsledku aj tak nevieš, ako sa na ňom jazdilo
Napísať odpoveď

Návrat na "AUTOMOBILY - Všeobecná diskusia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 49 neregistrovaných