Audi A3 - teplota

Diskusia ohľadne vozidiel značky Audi

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Veď choď do Audi servisu, zaplať a oni ti ho nájdu. Nerozumiem čo tu chceš ďalej riešiť...
mechano
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 10.06.2006 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mechano »

Ano dik,,ved ty to mas aj v nicku svoju mudrost ????
vsevetko
Príspevky: 971
Dátum registrácie: 19.03.2017 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa vsevetko »

Ty máš v nicku slovo mechanik a nevieš opraviť 9 ročnú kopu šrotu ? Keby som ja mal zdvihák, tak...
luki977
Príspevky: 27
Dátum registrácie: 03.10.2006 08:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa luki977 »

mechano napísal:Nazdar,,,jak hladam tak hladam ale druhy termostat niet,,co ty nato majstro??


Este raz...hadica z chladica egr ide ponad spoj motora a prevodovky kde sa rozdeluje na dve plastovou spojkou s hned za nou je plastova rurka a v nej je termostat...je to hned prva hadica nad prevodovkou...tam ziaden zdvihak netreba vsetko menis z hora a je to sakra praca...a pozor nie je to klasicky termostat je to iba plastova rurka o priemere 3cm a dlzke tak 10 a v podstate z velkej casti su na tom hadice je z toho vidno iba kusok...odkial si?
mechano
Príspevky: 10
Dátum registrácie: 10.06.2006 18:27
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mechano »

Cenim si tvoju radu a trpezlivost,vcera som to mal vsetko rozobrane a nic tam nebolo,,pri mojom stasti mam znovu zazracne auto,som okres TO,,ty si odkial??ak chces kludne vytiahnem baterku atd a ti to nafotim ze tam nic take neni,mozme si aj zavolat ak mas cas a chut ;-)

Návrat na "Audi fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 10 neregistrovaných