BMW 525 xd , 530 xd

Diskusia ohľadne vozidiel značky BMW

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Zanesene sanie sa tyka kazdeho komplet, este raz olej v sani plus egr, od tohto stretnutia je problem. Ak pojdes po dialnici vkuse 130 egr sa bude otvarat to je jeho cas kedy bude aktivne.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Stav, vykon, chod motora sa moze po vycistemni sania ak bolo spinave dost jedine k lepsiemu logika ani inak nepusti. Jediny vysledok moze byt auto, ide lepsie, tichsie a podobne. Samozrejme len samotna mechanicka praca niekedy nie je vsetko co treba. Ale ako je mozne znicit snimace po zejto praci? Jedine, ze ich tam necham v tom sani pri praci co je ozaj skvely napad.
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Stale sa opravuje ak je moznost, netreba menit cele suciastky. Nieco sa opravit da a nieco treba vymenit, zalezi od dielu a poruchy.
l.bily
Príspevky: 30
Dátum registrácie: 12.10.2011 19:53
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa l.bily »

wikyxxx napísal:Ja som obisiel xdrive ...draha rozvodovka trhaju sa predne kardany ... musia tam byt iba original kolesa aj pneumatiky inak trha autom ... ak nepotrebujes xdrive tak ho nekupuj..

A motor by som kupoval po roku 2014 tam boli uz ine cerpadla lepsie rozvody celkovo vysie spolahlivost ... ak chces starssie tak urcite hned po kupe riesit rozvody a dekarbonizaciu sacieho potrubia a jazdit olej max 10 000 km ...
neprehanaj prosim ta, xd je v pohode a za to ze nejaky debil dal iny rozmer na predok a na zadok neznamena ze je xd problemovy, mam najazdene na 525 2012 260000, jedine co je problem tak egr a u F11 zadne mechy po par rokoch odchadzaju.

Návrat na "BMW fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 7 neregistrovaných