Neviete si rady aké auto kúpiť, ktoré bude pre Vás najvhodnejšie ? Diskusia o konkrétnych značkách

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

Napísať odpoveď
nmn
Príspevky: 36
Dátum registrácie: 09.11.2008 14:38
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa nmn »

k danému modelu nemám skúsenosť ale ako som čítal motor je zo spolupráce Renault-Nissan a u Renault sa nájdu recenzie na daný motor a spoľahlivosť. Napr. v Espace, Lagune apod.
marco98
Príspevky: 224
Dátum registrácie: 19.02.2015 14:25
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa marco98 »

Známy ho mal vo firemnej Lagune 3, 530 000km a auto si kúpil do osobného vlastníctva. Teraz aktuálne okolo 600 000 a len spotrebné veci...aktuálne mám Lagunu 2 v benzíne ale následník bude Laguna 3..bud 2.0 Turbobenzín 150kw alebo práve tento motor.
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

Čo sa týka čisto motora tak ho poznám z Navary a dá sa povedať že zatiaľ bez problémov naj. 200 tis. zatiaľ v pohode
sjaro
Príspevky: 223
Dátum registrácie: 11.09.2011 11:02
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa sjaro »

Infinity, oproti renaultu a nissanu, ma motor-iny blok, inu kluku, ine sacie potrubie, ine vstrekovanie, ine egr, ine turbo, iny katalyzator, iny vykon.Aj keď označenie motora je rovnake
braga
Príspevky: 1982
Dátum registrácie: 26.10.2009 18:24
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa braga »

za mna jednoznacne lexus ten motor je jeden z najspolahlivejsich a ako celok aj auto zvezenie snim je jedna basen motor nieje vo vnutri ani pocut aj pri vychsich rychlostiach ako celok je auto velmi spolahlive
Lubos77
Príspevky: 198
Dátum registrácie: 12.05.2007 13:41
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa Lubos77 »

Možno idem trochu mimo témy, ale riešiť kúpu prémiovej a pre nás exotickej SUV jazdenky a začať pýtaním sa ako sa to kazí a koľko čo stojí je na hlavu postavené. Kúpim si predsa to, čo uživím.
Nie to ešte nejaké Infiniti, ktoré tu nemá ani zastúpenie a takmer nikto to nevie opraviť... nehovoriac o dieloch.
Ale to je dnes asi taký trend, kúpiť si prémiovku 6-8 ročnú s 200tkm a potom sa čudovať keď sa to pokazí, že čo koľko stojí.
Aj keď osobne je podľa mňa vozidlo vzhľadovo zaujímavé, ale ísť do toho je ekonomická samovražda a problém pri nasledujúcom predaji :)
hjundai
Príspevky: 2710
Dátum registrácie: 21.03.2010 07:39
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa hjundai »

Jonathan 123 napísal:Ďakujem za Vaše príspevky. Čo by ste brali Vy? Infinity M
30d alebo Lexus IS250?
- rozhodne benzínový lexus.. tá 250 je famozne auto...
martincichy
Príspevky: 5443
Dátum registrácie: 18.09.2016 10:44
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa martincichy »

Rozhodne by som siel do lexusa. 250-tku som mal parkrat z pozicovne v Irsku a bolo to skvele auto.
Napísať odpoveď

Návrat na "Rady pri kúpe vozidla + diskusia o výrobcoch áut"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 17 neregistrovaných