Fiat Tipo - antikorozna ochrana

Diskusia ohľadne vozidiel značky Fiat

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

pajtyi
Príspevky: 416
Dátum registrácie: 17.04.2008 17:04
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa pajtyi »

mastik29 napísal:
pajtyi napísal:Odpoved ci je to pozink ti neviem dat ale zaruku davaju 5rokov/100000km a 8rokov na karoseriu.V lete som kupoval.
Trosku inak tomu je...

V čase nákupu sa na vaše vozidlo začne vzťahovať záruka, ktorá začína platiť dňom doručenia vozidla, nemá žiadne obmedzenia týkajúce sa najazdených kilometrov, a ktorá zahŕňa nasledujúce oblasti:
24-mesačná záruka na vozidlo
36-mesačná záruka na lak
8-ročná záruka na prehrdzavenie
Záručná príručka, ktorú nájdete vo vozidle, je dokument, v ktorom nájdete všetky podrobnosti o podmienkach a vylúčených položkách.
Teda, pokial je rec o standardnej zaruke, nie o platenych balickoch (Maximum Care alebo Powertrain Care ci StradaFacendo atd...)
Aby to nebolo take jednoduche, tak u Fiatu neni "Standardna zaruka" to iste ako "Zakladna zaruka", kedze "štandardné záruky sa vzťahujú iba na poruchy základných elektromechanických súčastí vozidla."
Mas pravdu precital som si papiere od auta.Je tam zaruka 2roky zo zakona bez obmedzenia kilometrov a potom mam doplnkovo 3roky maximum care s obmedzenim do 100000km.Len dufam ze ma predajca neoklamal.Auto som kupoval ako predvadzacku ktore malo 9mesiacov.Dostal som zmluvu na maximum care predlzenu zaruku.No teraz citam na zmluve drobnejsimi pismenami ze maximum care sa da dokupit najneskor do 6mesiacov od prveho prihlasenia vozidla.
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

firefly

https://www.youtube.com/watch?v=ziGilPi5AJ4

je to sice portugalsky, ale mozte to kukat bez zvuku, mne sa natom motore paci ze nema priamy vstrek :41c2: , jednoducho nema, ma 2 ventile na valec, horsie uz vypada ta dvojhmota :342a: a ta bicyglova retazka na rozvode mi tiez nedava volakej velkej dovery, variabilita tazko povedat ci uz v tom nejako zavazi...
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok

Návrat na "Fiat fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 12 neregistrovaných