Skoda Octavia 1,6 tdi - ako vypnúť egr ventil

Diskusia ohľadne vozidiel značky Škoda

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Ja napr. nemam auto :) A nikto nemoze nariadit zivotnost komponentov lebo niekomu bude fungovat 10 x tolko ten isty ako druhemu nie. Problem moze byt len blbe odpojenie a pripojenie baterie kde sa jednemu rj zblazni a druhemu nie.
oco13
Príspevky: 17842
Dátum registrácie: 14.12.2008 12:08
Bydlisko: okr.nové zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa oco13 »

Už tuším Audi A2 malo zavarenú prednú kapotu , kam mohol vstupovať len servis. Mňa hnevá len to že chceme od ludí niečo na čo nemáme oprávnenie.
som dezolát a komu sa to nepáči nech ma bozá v riť
bajo777
Príspevky: 13554
Dátum registrácie: 03.08.2010 10:08
Bydlisko: BH - bratislavske humno
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa bajo777 »

zakladne ludske pravo mat bordel vo "svojich" veciach :::

ja som za, ale iba vtedy az vyfuk budes mat pri volante :41c2:
FIAT Bravo 2010 / 1.4 90PS / LPG(BRC)

Obrázok
Obrázok
mhlavaty
opravy & diag
Príspevky: 24977
Dátum registrácie: 22.04.2005 10:12
Bydlisko: Nové Zámky
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa mhlavaty »

xentry napísal:Ja napr. nemam auto :) A nikto nemoze nariadit zivotnost komponentov lebo niekomu bude fungovat 10 x tolko ten isty ako druhemu nie. Problem moze byt len blbe odpojenie a pripojenie baterie kde sa jednemu rj zblazni a druhemu nie.
Sme skoro na jednej lodi,ja mám,ale km urobí mnoho ľudí viac peši ako ja autom.Do toho blbinca sa mi nechce,v kuse nadávam za volantom lebo vidím že polovica ľudí nepatrí za volant,správajú sa ako idioti, nevie prejsť kruháčom,hlúposť,arogancia,bordel,lepšie nebyť účastníkom.Rozčulujú ma tie kraksne lebo sú všade a obsadzujú každučký priestor nesmierne bezohladným spôsobom.

oco A2 nemala kapotu zavarenú,ale bola odoberatelná ako celok,tj nemala pánty,trebalo ju odložiť (po idistení)
Stačí si predstaviť ako si v odstavnom pruhu odložíš kapotu na zem..... jeden žasne nad tolkou hlúposťou,hoci oni ti to vysvetlia.A ja hovorím...jeden dôvod prečo by som ho nikdy nekúpil,presne ako nikdy nebudem vlastníkom auta na kartu,bez klasickej ručnej,z automatom,sklom do pol strechy a pod kraviny.Nech sú,ale pre mňa to nie je,auto by snáď malo mať aspoň štipku auto dôstojnosti,tá diskotéková šaškáreň ma rozlaďuje
easyridersvk
Príspevky: 710
Dátum registrácie: 15.07.2011 15:52
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa easyridersvk »

xentry napísal:Ja napr. nemam auto :) A nikto nemoze nariadit zivotnost komponentov lebo niekomu bude fungovat 10 x tolko ten isty ako druhemu nie. Problem moze byt len blbe odpojenie a pripojenie baterie kde sa jednemu rj zblazni a druhemu nie.
standardy na minimalnu zivotnost niektorych dielov pre rozne pouzitia uz existuju desatrocia, to vzislo z ekonomickych ukazovatelov..viac vydrzi viac "masa" vyssia cena... nik nekupi.
myslite ze niekto bude davat viac ak sa vie zarucene presne trafit do pozadovanych hodnot s minimalnou rezervou? tym by siel sam proti sebe ako firma co chce zarobit. sam sebe si najradsej nieco poskladam co drzi na veky vekov....
xentry
Príspevky: 1958
Dátum registrácie: 29.06.2018 17:35
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa xentry »

Lenze existuje velmi vela premennych preco sa jednemu stane a druhemu nie, preco sa jednemu stane skoro a druhemu velmi neskoro to iste.

Návrat na "Škoda fórum"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Google [Bot] a 38 neregistrovaných