strata pamete autoradia

diskusia a pomoc spojená s autorádiami, navigáciami, odblokovaním, DVD , hifi sústavami, alarmami ...

Moderátori: mhlavaty, niner, Atlas, LOCHNESS, foter

harvo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.05.2008 10:55
Zdieľať na Facebook

strata pamete autoradia

Príspevok od používateľa harvo »

Zdravim.
Mam Octaviu 1 , menil som radio Philips za starsi Clarion a po vypnuti zapalovania ca po minute +- sa vsetko vymaze.Kabelaz a elektricke zapojenie su v poriadku.
Vie mi niekto poradit co s tym mam robit ? Dakujem
scendo
Príspevky: 343
Dátum registrácie: 04.11.2017 23:37
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa scendo »

Vyber radio z auta a otestuj ho "na stole" ci pracuje ako ma, hlavne aj ked je zapojenie v poriadku, pozrel by som este raz ci nahodou niesu zamenene privody na trvale + a spinane + stalo sa mi ze aj napriek scheme zapojenia radio fungovalo spravne az po prehodeni trvaleho a spinaneho + polu. Skus dodatocne ukostrit aj "klietku" radia. Premeraj svorku ku autoradiu ci je stava vsade tam kde ma byt a ci sa neprerusuje napr pri pohybe konektora, teda ci nieje uvolneny alebo zalomeny kontakt.

Ak nic nepomoze, skusil by som ine radio, bude asi vadne a neudrzi pamat.... Pripadne spoj oba privody na + pol a radio vypynaj manualne tlacidlom.
harvo
Príspevky: 3
Dátum registrácie: 12.05.2008 10:55
Zdieľať na Facebook

Príspevok od používateľa harvo »

Dnes som sa s tym hrajkal a vyskusal som vsetky moznosti a nic.Zapojenie v aute je 100% v poriadku.
Moj posled zufaly pokus bol prepnut poistku radia z vrchneho do spodneho prepojenia a zacalo to fungovat.
Dakujem za rady.
Napísať odpoveď

Návrat na "Audio - Video, Hifi, Navigácie, Autoalarmy..."

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 5 neregistrovaných